Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witamy,

czy ktoś może mi powiedzieć jak długo robił geodeta mapę syt-wys do projektu, bo Nasz z polecenia, ręczyło za niego kilka osób robi już trzeci miesiąc ....mimo ponagleń, nadal czekamy na termin po Swiętach, miało być po Wielkanocnych.....

pozdrawiamy i życzymy sukcesów budowlanych

 

Witam!!!

 

Mapa pod projekt - najszybszy termin dwa tygodnie - do miesiąca czasu.

 

W tej chwili jest straszny nawał robót dlatego geodeci spóźniają się z terminami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a u nas fundamenty zalane w czwartek wieczor, w sobote izolacja i dalej. Oby tylko obiecane pustaki dowiezli na ten wtorek... Z gorszych wiesci t jesli nie macie jeszcze dachowki to kiepsko wyglada mozliwosc kupna jakiejkolwiek nawet noname - ja z tego wszystkiego dalem sobie spokoj i postanwilismy pokryc blachodachowka za namowa gorali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich !!!!

Chcielibyśmy zgłosić swój akces do grupy krakowskiej.

Właśnie jesteśmy na etapie składania pozwolenia na budowę, a pragniemy wybudować nasz domek na działce w Koźmicach Wielkich. Nasz działeczka znajduje się tuż oboka stacji benzynowej i wywtórni okien (dawne kółko rolnicze).

Jeżeli kotś z was buduje w okolicy prosimy o kontakt, w celu wymiany doświadczeń związanych z materiałami, składami bud., ekipami itp.

 

Pozdrawiamy Jacek Kasia i Ola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naramowicze, aleście pojechali z tą fotką, aż mi ekranu brakło ;)

 

Wklejcie zamiast tamtej, tę:

 

http://img182.imageshack.us/img182/858/narama2cb0.jpg

 

http://img182.imageshack.us/img182/858/narama2cb0.jpg

 

wtedy strona wróci do normy :)

 

A co do "uporania się" z geodetą... Rencia jest geodetką. Może do Niej uderzycie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, chcieliście tym zwabić ZbyszkaP? ;)

Wystarczy do niego napisać P.W., można też przesłać fotkę działki, albo projektu domu i Zbyszek zawsze wstawia do swojej mapki :)

 

Póki co, zróbcie tak:

w Waszym poście z za dużym zdjęciem jest po prawej stronie na górze okienka przycisk "zmień".

 

Otworzy Wam się tekst, który w ten post wpisaliście.

I tam zamiast adresu Waszego olbrzyma, wpiszcie adres zdjęcia, który Wam podałam. I wtedy strona się naprawi.

 

Chyba niepotrzebna jest tu pomoc moderatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dawno sie nie odzywalam, bo i nic sie nie dzialo... Ale wreszcie dostalam mapki syt - wys. po 2, 5 miesiecznym oczekiwaniu i ponaglaniu pana geodety :evil: , ktorego jak widze, zna wiecej osob na tym forum (pozdrowienia dla Jacka i Joli :wink: ). 4 mapki za 700 zl... Duzo to czy malo? Bo wg mnie to mapek malo, kasy duzo...

Teraz szukam jakiegos architekta do adaptacji projektu, zastanawiam sie nad A-projektem z Dobrego Pasterza, tylko nie wiem, czy znowu nie bedzie tak jak z panem geodeta. W ogole sie zastanawiam, czy uda mi sie w tym roku dostac pnb, mam klopoty z ksiegami wieczystymi w urzedzie w slomnikach, panie tam pracujace to chyba jakies znajome mojego pana geodety, bo tempo maja...ze.....wziuuuu :roll: ponad 3 miesiace nanosza zmiany zwiazane z podzialem dzialki, wiec nadal nie moge stac sie jej pelnoprawna wlascicielka :evil: Ale co tam.... Wiosna idzie..... Znalazlam fajny pomysl na moja lazienke... I na schody.... I na kuchnie.... TYLKO KIEDY BEDE MOGLA ZACZAC WPROWADZAC TE POMYSLY W ZYCIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich !!!!

Chcielibyśmy zgłosić swój akces do grupy krakowskiej.

Właśnie jesteśmy na etapie składania pozwolenia na budowę, a pragniemy wybudować nasz domek na działce w Koźmicach Wielkich.

Jeżeli kotś z was buduje w okolicy prosimy o kontakt, w celu wymiany doświadczeń związanych z materiałami, składami bud., ekipami itp.

 

Pozdrawiamy Jacek Kasia i Ola.

 

Witajcie - Koźmice Wielkie to chyba pod Wieliczką - w zakresie wymiany doświadczeń z bliższymi sąsiadami polecem Grupę Wielicką. Kiedyś w Koźmicach szukałem działki - była super widokowa i super dzuża, nawet z małym stawem, ale ... również z wpisem komorniczym.

Pozwolenie w Wieliczce powinno być szybkie i sprawne - jeśli oczywiście nie macie terenów górniczych, osuwiskowych czy archeologicznych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich, reprezentacja południowego-zachodu czyli Skawina

zgłasza chęć przystąpienia do klubu krakowskiego. Jesteśmy w drodze do

pozwolenia na budowę. Projekt Sosenka z Horyzontu.

Przeglądając ostatnie posty postanowiliśmy zaprezentować nasz widok z działki :D http://img153.imageshack.us/img153/6719/s7000006st0.jpg

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się nie odzywałem odnośnie tych targów ale musiałem wybyć z Krk i teraz pisze z 64°40' N 24°28' E :lol:

 

Moim zdaniem to targi w piątek o 14 sprawiały wrażenie marniutkich. Nie wypowiadam się o wszystkich stoiskach ale starałem się porozmawiać z osobami zajmującymi się wentylacją i kominkami.

 

Co do kominków to jeden pan w namiocie stwierdził że kominek tak naprawde to nie potrzebuje powietrza z zewnątrz. Jedynie przez pierwsze 5 minut ma większe zapotrzebowanie a potem to wystarczy dziurka od klucza :o Hmmmm ....

 

Pani sprzedająca reku MISTRAL gubiła się przy pojęciu GWC a juz o dodatkowym wentylatorze pokonującym opór złoża to nie słyszała. Proponowała mi do domu centralkę MISTRAL 650 :o ( nawet się nie zapytała o kubaturę )

 

Pan z rekuperatory.pl nic nie wiedział o konkurencji z krakowskiej firmy ASK ( reku RenoVent ). Zaskoczyła go informacja że ten reku sam reguluje obroty aby utrzymać stały przepływ.

 

Heh moi mili, i jak tu sobie zrobić bardziej skomplikowaną instalację z kominkiem, rekuperatorem,gwc , okapem kuchennym jeżeli spece wydają się nie być specami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...