Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam ja byłem na targach w sobotę i stwierdzam z przykrością, że szkoda się chyba w ogóle na jakiekolwiek targi na Klimeckiego wybierać. Ani jednego wystawcy z techniką grzewczą-sorry jeden z grzejnikami, a myślałem rozwiązać kilka swoich problemów z ogrzewaniem, pokrycia dachów pięknie wystawione, a jak pytam to facet mi mówi, że co prawda pokazuja dachówki, ale nie ma na nie szans - po czorta je wystawiać? Raptem kilkanaście firm - marnota, część boksów ze stałej wystawy zamknięta, a to przecież targi!!!!. Jak przymierzałem sie do budowy po raz pierwszy kilka lat temu, to były targi - trzy namioty zapchane stoiskami, że przejść było ciężko plus pawilony murowane. Ciekawe czy firmy z branży budowlanej mają tyle roboty, że nie ma czasu na targi i promocję?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem na targach. Strata czasu.

Znalazłem tylko jedną ciekawostkę z mojego punktu widzenia - żeliwne kominski w stylu tych z 19 - stego ew. poczatek 20 wieku. Jak ktoś ma gabinet i chciałby go zrobić w starym stylu to za jedyne :-))) 4-5 kpln moze sobie wstawic taki kominek

 

zgadzam się, świetne piecyki i to z Krakowa :) też mi się spodobały tylko nie pasują mi do pomysłu wentylacji mechanicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moze glupia sprawe ale trudno.

Poszukuje kogos kto mi utwardzi i wypoziomuje teren pod postawienie garażu blaszaka. Niestety nie jestem w tej chwili w stanie sam tego zrobic, nie mam na to czasu a musze postawic ten garaz.

Miejsce wykonania uslugi to Niegowic k. Gdowa, jak cos to prosze o kontakt - najlepiej telefoniczny 606 502 502, ewentualnie prosze o jakis namiar na kogos kto to moze zrobic. Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moze glupia sprawe ale trudno.

Poszukuje kogos kto mi utwardzi i wypoziomuje teren pod postawienie garażu blaszaka. Niestety nie jestem w tej chwili w stanie sam tego zrobic, nie mam na to czasu a musze postawic ten garaz.

Miejsce wykonania uslugi to Niegowic k. Gdowa, jak cos to prosze o kontakt - najlepiej telefoniczny 606 502 502, ewentualnie prosze o jakis namiar na kogos kto to moze zrobic. Z gory dziekuje za pomoc.

 

czuje, że za taką usługe to zapłacisz więcej niz garaż jest wart. Bo to ma być konstrukcja na czas budowy? tak?

 

Ja zrobiłem w ten sposób, ze firma ,która stawiała blaszak - wypoziomowała go podkładając pod rogi płytki chodnikowe ( w jedym rogu nawet 4) i przymocowała do ziemi wbijając pręty metalowe na 50 cm w glebe.

a nastepnie ja - z tydzień później obsypałem sobie ziemią dookoła, żeby dziur nie było i stał tak sobie garaż przez cała budowe.

 

nie przejmował bym się zbytnio. Ważne żeby postawić go w takim miejscu, zeby woda nie podciekała.

Szkoda troche kasy, a czuję ze beda problemy ze znalezieniem aż takiej klasy specjalisty, który to zrobi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cześć,

Możesz podac namiar na tego gościa od siatki z Michałowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zorganizować wykonanie płyty pod garaż, ale potrzebny mi jest gruz, w sumie nie duzo go potrzebuje ale zawsze, jesli ktos z Was moglby mi podpowiedziec gdzie w okolicy mozna go zdobyc bede zobowiazany :-)

 

 

Mam moze glupia sprawe ale trudno.

Poszukuje kogos kto mi utwardzi i wypoziomuje teren pod postawienie garażu blaszaka. Niestety nie jestem w tej chwili w stanie sam tego zrobic, nie mam na to czasu a musze postawic ten garaz.

Miejsce wykonania uslugi to Niegowic k. Gdowa, jak cos to prosze o kontakt - najlepiej telefoniczny 606 502 502, ewentualnie prosze o jakis namiar na kogos kto to moze zrobic. Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Wprawdzie nie buduję się w Krakowie a Jaszczurowej koło Wadowic, ale to przecież też Małopolska.

Do tej pory nic nie pisałem bo jeszcze nic wielkiego się u mnie nie działo.

 

Ale teraz pozostało mi już tylko pozwolenie na budowę i zaczynamy.

 

Wygląda na to że będę się borykał z materiałami budowlanymi a już myślałem że teraz to już tylko z górki.

 

I tu mam do was prośbę.

Czy ktoś może widział gdzieś w hurtowni takie dachówki jak w moim projekcie.

Najlepiej cementowa i ten kolor co na zdjęciu a najlepiej jeszcze jaśniejsza.

 

 

do tego dobudowuję jeszcze garaż i kilka innych zmian ale ogólnie to własnie ten chcemy wybudować, a jak będzie to się jeszcze okaże.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montez z tego co się orientuję będziemy bliskimi sąsiadami. My budujemy się w Rzozowie. :p

 

Pozdrawiam

Ilona

 

 

Witam serdecznie, faktycznie będziem sąsiadami, my budujemy w Borku Szlacheckim :D

Piękne zdjęcia, my dopiero startujemy, a Wy to już stan zaawansowany :wink:

Nie mogę nie zapytać, skąd wzieliście taki piękny gruz na drogę??

 

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...