Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Montez No to faktycznie, w Borku to rzut przysłowiowym beretem.

Co do stanu zaawansowania to jesteśmy już po zalaniu stropu i przygotowujemy się do stawiania dalszych ścianek, zdjęcia są trochę już "przystarzałe" ale nie mogę się doprosic o wklejenie najnowszych. :-?

Gruz na drogę braliśmy skąd się dało, szczegóły zna mój małż, on się tym zajmował.

Życzymy powodzenia przy budowaniu. My też przecież niedawno zaczynaliśmy :D :p

 

Pozdrawiam

Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pawła przepraszam, ale musiałem mu skrócić nick, bo za nic nie chciał mi się zmieścić na mapkę.

 

Dzięki wielkie. Nie ma sprawy. Szczerze mówiąc zazwyczaj mój nick to czerni ale jak się rejestrowałem to myślałem że wpisuje do formularza nazwisko a nick będzie później.

 

Ja tam się cieszę że jestem Cze a nie Cza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

mam ogromną prośbę, czy ktoś mógłby wkleić zdjęcie domku z dachówką Creaton kerapfanne miedziana angoba, albo podać link do zdjęcia.....Wiem, że pewnie mnóstwo tego na forum, ale szukam już od pół godzinki i nic nie znalazłam, a mój dwuletni synuś dłużej nie pozwoli mi szukać :) Za to jutro teść musi ostatecznie zarezewować tą dachówkę, a ja jeszcze jej nie widziałam na żadnym dachu :(

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...