Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Druga sprawa to bloczki betonowe. Moj majster kazal mi takowe zakupic, pytalem w hurtowniach w Skawinie ale tu nic takiego nie maja>

 

Myśmy trafili na Solbet w Kolbuszowej: http://www.solbet-kolbuszowa.com.pl/komorkowy.htm i przywiozą nam bloczki do Krakowa. Niezwykle solidna firma!

 

Już po zamówieniu, dowiedzieliśmy się z telewizji, że dostali godło "Teraz Polska" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Serdecznie Wam dziekuje za wszystkie informacje, jednak nie bede sam jak palec w tej Skawinie bo bede mial Was tzn. forum.

 

Jak moglibyscie mi jeszcze podopwiedziec gdzie tu w okolicy najkorzystniej kupic jakis piasek na budowe zwir, i te sprawy bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam Was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się pochwalić wszem i wobec :) właśnie wyszedłem dzisiaj z ziemi :)

no to gratuluję

a dlaczego ta ścianka na pierwszym planie z prawej jest taka cienka tak dumam i dumam i nic nie mogę wydumać ??

i może jeszcze z fundamentów kilka pytań: najpierw robiliście ławy czy bez ław sam rowek do góry ?? czy zalewaliście wszystko naraz ?? czy najpierw w ziemi a potem to co widać zaszalowane ??

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mi potrzebny w dość krótkim czasie fliziarz

 

musze zrobić kotłownię i garaż.

 

Dajcie jakieś namiary

 

 

Andrzej Stec, tel. 603052354

 

Spróbuj się powołać na Piotra Winkiewicza (mój małżonek) - może to coś pomoże w kwestii terminu. Pan Andrzej flizował łazienkę i kuchnię w naszym obecnym mieszkaniu. Zdecydowanie polecam, tyle że jest rozchwytywany więc nie wiem czy będzie miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Krakusów i nie tylko w piękny słoneczny piątek.

 

Niby jeszcze mam czas, ale wolę zacząć wcześniej.

Zdecydowałem się na ogrzewanie podłogowe (w projekcie mam kaloryfery) i na wentylację mechaniczną być może z reku (w projekcie grawitacyjna).

W związku z tym potrzebowałbym namiar na osoby/firmy, które mogły by mi wykonać:

- projekty tych instalacji,

- same instalacje.

 

Może moglibyście kogoś polecić z Krakowa lub okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą grpę.

Mam prośbę o namiary na jakiegoś dobrego stolarza który mógłby zrobić meble kuchenne ?najlepiej nie bardzo drogo ale dokładnie i ładnie.

Będę wdzięczny za każdy namiar.

Z góry dzieki.

 

Stolarz - pan Krzysiek mi robil pare rzeczy. terminowy i dokladny. Tel. 69 67 03 424 lub 501 72 55 61. Mozna sie dogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was krył dach RuppCeramiką?

Mam pytanie. Kupiłem Siriusa 13 wraz z 3 szt trójnikow i jedną dachówką kominkową (odpowietrzenie kanalizacji)

 

Po dowiezieniu towaru mam nieodparte wrażenie, że ktoś mnie kiwa. Dachówka kominkowa za ciężkie pieniądze wygląda jakby była wystrugana z drewna. Napis Rupp Cermaika Sirius 13 jest jakby roztopiony i nieczytelny. Na moje oko totalna podróba. Trójniki też niewiele lepsze - wyglądają jakby były ręcznie robione i jeszcze żadbych śladów napisu Lafarge Dachy tak jak na dachówce.

 

Co dziwne mój znajomy mówił, ze też tak miał i powiedzieli mu że tak ma być.

Jestem w szoku - skoro taka dachówka kosztuje prawie 100 razy tyle co zwykła, to chyba powinna nosić znamiona oryginalności.

 

Czy słusznie się zastanawiam, czy tak ma być?

 

Zasadniczo byłem bardzo zadowolony z obsługi przy zakupie. Jeśli coś jest nie tak to pewnie zaszła pomyłka, ale może ktoś z Was się też z tym spotkał?

 

Dzięki z góry

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Krakusów i nie tylko w piękny słoneczny piątek.

 

Niby jeszcze mam czas, ale wolę zacząć wcześniej.

Zdecydowałem się na ogrzewanie podłogowe (w projekcie mam kaloryfery) i na wentylację mechaniczną być może z reku (w projekcie grawitacyjna).

W związku z tym potrzebowałbym namiar na osoby/firmy, które mogły by mi wykonać:

- projekty tych instalacji,

- same instalacje.

 

Może moglibyście kogoś polecić z Krakowa lub okolic?

 

To będziemy w kontakcie. Robię dokładnie to samo (podłogówka + reku). Fachowiec, który robił nam wodę robi też wszystkie pozostałe instalacje. Obecnie czekamy na wycenę od niego i jeszcze od drugiego znalezionego na forum. Jak tylko dostaniemy to chętnie podzielę się informacjami i namiarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, zastanawiam sie nad wyborem okien. Co mozecie powiedziec o firmie "Oknoplast - okna z Krakowa"? Czy moze ktos ewentualnie polecic cos innego?

 

Jak dotąd słyszałam same pozytywne opinie. Między innymi mojej kuzynki, która ma już 8 lat ich okna i do nowobudowanego domu również zdecydowała się na Oknoplast.

 

Osobiście również zdecydujemy się Oknoplast Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziemy w kontakcie. Robię dokładnie to samo (podłogówka + reku). Fachowiec, który robił nam wodę robi też wszystkie pozostałe instalacje. Obecnie czekamy na wycenę od niego i jeszcze od drugiego znalezionego na forum. Jak tylko dostaniemy to chętnie podzielę się informacjami i namiarami.

OK.

Mnie znalazła firma Soltech (przedstawiciel po budowach jeździł) i obiecali jakąś wycenę na wod-kan i tą podłogówkę. Może w przyszłym tygodniu coś będę miał to porównamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...