Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Haha, ja "maszynę" do koszenia trawy juz mam :lol:

Mój Gajus nawet ją wypróbował na naszej ziemi (jak to brzmi!),

nim rozpoczęto prace przy fundamentach.

Powiem Wam, że od dawna nie odczuwałam takiej słodkiej rozkoszy

jak w chwili, gdy usiadłam na swoich zarysowanych salonach

i spojrzałam wokół. :lol:

 

A tak z ciekawości zapytam, czy znacie jakis dobrych murarzy

z Niepołomic bądź okolic? Lecz nie firmy, na to nas nie stać :grin:

Buziaki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawna dyskryminacja kobiet :cry:

W jednym czasie z Pitbullem wysłalismy swoje wpisy, ale jako

ostatni widnieje ON, a ostatni wpis jest mój, Kobiety :grin:

Gdzież to równe traktowanie kobiet i mężczyzn :evil:

 

Pit.- nie zmuszam Cie do podawania adresu :razz:

Wiem już, że między Wieliczka a Niepołomicami masz swój dom, zdaje się, że juz mieszkasz ?!

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiat nie jest sprawiedliwy. Przewaznie przepuszczam kobiety przodem, (bynajmniej nie dlatego ze jestem uprzejmy), wole je miec na oku :grin:. Przepraszam ze tym razem wykazalem sie taka bezczelna ignorancja :grin:. Jest to niedopuszczalne.

Nie zmusisz mnie do podania adresu - tlumy wielbicielek a juz nie daj Boze wielbicieli to mogloby byc straszne :wink:.

Owszem mieszkam, nawet sie dobrze mam.

Ale to milo wiedziec ze sa takze Inwestorzy z Niepolomic. Czesto tam jezdze a juz festyny i bale organizowane w parku i na zamku to ho, ho ...

A Ty gdzie budujesz, troche te tereny znam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niedyskryminowaniu kobiet jest ostatnio dość modnie, ze względu na zapis (nowy!) w kodeksie pracy :grin:

Cieszy, że jestes zadowolony ze swojego domu. :smile: :smile:

Kiedys i my do tego dojdziemy :razz:

A może znasz dobrych murarzy?

Bez nich nie dojdziemy do celu :eek:

No nie, Ty boisz sie wielbicieli płci obojga, a uważasz, że ja nie mogę mieć takich obaw? :wink:

Poważniej, to mam cichą nadzieję, że zawiązane znajomości forumowe przeniesiemy (?) do realu, w przyszłosci.

Czy tylko ja buduję w Niepołomicach z grona osób tu wpisujących się?

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam murarzy ale nie zamierzam ich polecac, poniewaz ich dostatecznie nie wyprobowalem. Po co masz na mnie psy wieszac :grin:

Jasne, w pelni rozumiem twe obawy. No, no swieza krew w terenie ... a juz ma wziecie :grin:.

Jak juz bedziecie mieszkac :wink: to polecam basen w Proszowkach, chociaz pewnie do tego czasu powstanie w Niepolomicach. Przynajmniej takie sa plany.

O w tak malym terenie, to sie z pewnoscia otrzemy :evil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szumną grupę Krakowską właściwie jesteście moimi rodakami choć los cisnął mną aż do Opola co nie znaczy że zamierzam tu zostać o nie nawet więcej poczyniłam już pewne kroki do ucieczki z tego miejsca. Nie to żeby było aż tak źle ale tęsknię za górami i w ogóle.Jeśli chodzi o te kroki to kupiłam działkę pod Myslenicami i jest w trakcie odrolniania ale wiecie jak to jest zmiana planu zagospodarownia została oprotestowana wieloma wnioskami więc to pewnie jeszcze potrwa. Ale nic to poczekam w każdym razie projekt domku już mam, zrobił mi go zaprzyjaźniony architekt -goraco polecam jest wspaniały.Rozumie w lot o co chodzi człowiekowi nim mu sie to wytłumaczy a to w dzisiejszych czasach skarb.Tak więc Gajka nie jesteś samotna jest jeszcze dużo osób które dopiero startują i te wszystkie trudy o których tu piszecie przed nimi. Pozdrowienia Aga'cka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

zawsze wśród swoich raźniej :smile:

Masz kawałek do swojej przyszłej budowy :razz: To mi się podoba.

Cieszę się, że jest nas więcej tych rozpoczynających.

Teraz idzie czas nie nadajacy sie do budowania, więc będzie

okazja pospotykać sie tu, na Forum :smile: W przyszłości może

przy szampanie :lol:

Pit, psa na Tobie nie powieszę, bo mam suczkę :eek:

Sliczną, kochaną, niebywale przyjaźnie nastawioną do ludzi,jak pani:grin: Ta to będzie miała wzięcie w nowym miejscu, hehehe.

Do "otarcia się" :smile: :wink:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Krakowską!Jestem nowa i też próbuję budować.Północ Krakowa z granicą z Bibicami.Zrobiłam wykopy, chudziak i co?Ciągle pada, nie można położyć izolacji, wykop się obsunął.Na pocieszenie nie mam wody gruntowej! Na razie!!!Zobaczę co będzie na wiosnę? Czy ktoś ma sposób na drogę dojazdową? Bo droga to jest, ale tylko na mapie.Póki co jest tak miękka, że kompletnie nic nie można dowieść.A na dodatek sama glina.I jeszcze z górki.Ślisko jak diabli.Ale jestem dobrej myśli, wszystko jest dla ludzi.I tak mam się czym pochwalić.W grudniu 2001 r dostałam pozwolenie, w tym roku doprowadziłam wodę i prąd (ok.150m każde), działka prawie ogrodzona.A jaki z niej widok wspaniały! I przestrzeń! W lecie jest przepięknie.Już myślę co na niej posadzę ( 9,5a, domek mały 125 m2).Tylko ta glina.Jeżeli ktoś ma pomysł na drogę, to piszcie!!! Hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się bractwo rozgadało... No i oczywiście, wszystko przez pitbula.

Martula: z gliną to sam mam problem. Też się zastanawiam - na razie znalazłem składzik kruszywa obok mnie, skąd za paręset złotych mogę przywieźć wywrotkę (8 kubików) drobnego tłucznia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na droge jak jest glina: rozlozona geowlokniana i na nia wysypany kliniec, kruszywo. W pierwszym etapie drozej ale droga na zawsze.

O obsypywaiu fundamentow bylo na forum - uwzglednij dren i dopiero obsypanie tak aby nie zniszczyc izolacji pionowej fundamentow. Zaden humus - chyba ze powyzej poziomu terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...