Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A propos blach z Huty Florian. Huta ma oddział handlowy w Szczecinie i tam są takie same ceny jak na południu, ale przecież muszą uwzględnić transport. Wobec tego koszt zakupu blach w hucie, przez ten oddział, jest niższy niż pozostałych sprzedawców (o ten transport) i trzeba spróbować, czy przypadkiem nie można zamówić blach w Szczecinie z odbiorem np. w Krakowie. Dzięki temu manewrowi jest większe pole do negocjacji cenowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

On 2003-04-01 09:14, Majka wrote:

Gajka, do kiedy należy obliczyć kapitał początkowy?

 

Dokumenty do kapitału przygotowujemy (na wezwanie ZUS) dla

urodzonych po 31.12.1948r, którzy byli zatrudnieni przed 01.01.1999r conajmniej 6m-cy i 1 dzień. Dla tych, którzy nie

ukończyli 30 lat zycia jest wymagany 1 rok pracy.

Do końca tego roku ma zakończyć się czas przygotowywania dokumentacji przez firmy.

Miłego dnia, niebawem idę do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie 130- 150m2 blach w hucie, to chyba mała przesada :grin:

Czy muszę mieć pozwolenie na budowę, czy tylko zgłoszenie prac. A może "milczeć"?

 

Ałuczę mam do odebrania w firmie poleconej przez Andrzeja.

 

W "konia" zrobił mnie Frankai, zorientowałam się dopiero jak zaczęli przeginać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka ciekawa jestem czy ten też by Ci się spodobał?:

Policjant pyta staruszkę:

- Wiek?

- 86 lat

- Czy mogłaby pani opowiedzieć swoimi słowami, co tu się właściwie wydarzyło?

- Siedziałam na ławce na tarasie przed domem, podziwiając ciepły wiosenny wieczór, kiedy przyszedł ten młodzieniec i usiadł obok mnie.

- Znała go pani?

- Nie, ale był przyjaźnie nastawiony.

- Co stało się po tym, jak usiadł obok pani?

- Zaczął pocierać moje udo.

- Czy powstrzymała go pani?

- Nie.

- Dlaczego?

- Bo odczuwałam przyjemność. Nikt nie robił tego od czasu, kiedy mój mąż odszedł z tego świata 30 lat temu.

- Co stało się potem?

- Zaczął pieścić moje piersi.

- Czy próbowała go pani powstrzymać?

- Nie.

- Dlaczego?

- Mój Boże, dlaczego? Było mi tak dobrze, czułam ze naprawdę żyję. Od lat tak się nie czułam!

- Co stało się później?

- Cóż, rozpalił mnie do czerwoności, wiec rozłożyłam nogi i zawołałam: "Bierz mnie, chłopcze, bierz mnie!"

- I co? Zrobił to?

- Nie, do diabla! Zawołał "Prima Aprilis!" I wtedy zastrzeliłam skurwiela!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Ale przecież nie ilość zawodników jest ważna tylko ich aktywność. Czasami nawet nie potrzeba piłki :grin:.

A jakby było mało, to rodzice-kibice zawsze mogą wywołać zamieszki połączone z tumultem i ogólną gonitwą. (Panie w szpilkach mile widziane - lepsze od rekultywatora:grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...