Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zadzown do szklarza na ul Powstańców /kolo Batowic/ 412 95 95

http://www.qurek.pl

ja tam kupowałam, rano zamowienie, popołudniu odbiór. Nie zaomnij kupić specjalnego silikonu do luster

Ceny lustra

Srebrne 4 mm - 80 zl/m2

 

Srebrne 5 mm - 100 zl/m2

 

 

Gdzie mozna w Krk kupic lustra do lazienki na wymiar?

Spróbuj tutaj: http://www.krakszklo.pl.

Do niedawna byli w Krakowie, teraz niestety przenieśli się trochę dalej...

 

Krakszkło mi odradzali - drogo i kosmiczne terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakszkło mi odradzali - drogo i kosmiczne terminy.

Mam inne wrażenia.

Korzystałem z ich usług 3 razy. Lustra na wymiar. Jedno okrągłe.

Terminy typu: parę dni. Z tym, ze to były małe lustra (największe około 80x120 - juz nie pamiętam :) )

Co do cen to jakoś nie szukałem innych, więc może rzeczywiście większe.

Teraz mają siedzibę w Niepołomicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach mam podparty na 4 drewnianych słupach ktore sa w sciankach działowych - zaryzykowałem i oblozylem je papą nastepnie siatką tynkarska i zatynkowalem razem ze scianami :/

Niestety peklo ... co bylo pewnie do przewidzenia - teraz zastanawiam sie jak to naprawic - czlowiek ktory robil mi zabudowe twierdzi ze sa podobno jakies tasmy mapeia , ktos inny doradzał mi akryl - odkuc i akrylem zaciągnąć - jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach mam podparty na 4 drewnianych słupach ktore sa w sciankach działowych - zaryzykowałem i oblozylem je papą nastepnie siatką tynkarska i zatynkowalem razem ze scianami :/

Niestety peklo ... co bylo pewnie do przewidzenia - teraz zastanawiam sie jak to naprawic - czlowiek ktory robil mi zabudowe twierdzi ze sa podobno jakies tasmy mapeia , ktos inny doradzał mi akryl - odkuc i akrylem zaciągnąć - jakies pomysly?

 

Mam tak samo. Po tynkowaniu, po pewnym czasie popekały. Miałem taki pomysł, aby skuć tynk i wstawić listwę drewnianą, imitującą jakby dalszą część słupa. Ale po pomalowaniu białą farbą gruntującą, przestało pękać. Postanowiłem zaszpachlować i czekać czy faktycznie przestało dalej pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Może ktoś poleci gdzie w krakowie/okolicach kupić parę drzewek (owocowe i liściaste)?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

ja bywam na ul. Malborskiej (przecznica z Wielickiej, na przeciwko stacji BP), bardzo miła obsługa, fajnie doradzają. Znalazłam u nich na przykład Jarzębinę, której nigdzie indziej nie ma, nawet w sklepach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak, dotacja była a czy jeszcze jest to nie jestem tego wstanie sprawdzić.

Dostałem 40% zwrotu kosztów inwestycji proekologicznych czyli PC i Solarów . Pod koniec musieli mnie odwiedzic na budowie sprawdzili czy wszystko mam- nie wszystkich odwiedzaja i sprawdzają) i po miesiącu dostałem pieniązki.

Potrzeba było:

Wniosek

-Oryginały faktur

-oświadczenie wykonawcy ze wszystko zostało zainstalowane pod tym i tym adresem

-Zaświadczenie o niezaleganiu z podatkiem do gminy

:)

 

czy możesz napisać jakie PC zastosowałeś? Jakie były tego koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna w Krk kupic lustra do lazienki na wymiar?

 

 

 

Polecam warsztat szklarski na Prądnickiej

 

Adres: Prądnicka 69, 31-202 Kraków

Telefon: (012) 416-31-30

Fax: (012) 416-31-30

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 09:00-17:00

 

Wprawdzie robiłam tam ramki do zdjęć ale wiem, że tną i wykańczają tam również lustra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...