Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja kupowałam dachówkę Creatona i na wstępie mi powiedzieli że sie na wszystko czeka miesiąc. Widzisz ja właśnie w Trapez odczułam to że po wpłacie nie mieli mnie głęboko w ... Jak nam zabrakło dachówki (czekaliśmy miesiąc na sprowadzenie z Niemiec ale przywieźli ją nam sami na budowę (zabrakło z naszej winy - wydłużyliśmy dach), jak odebrałam rynny (podpisałam odbiór) i później sprawdziłam że mam zarysowane rynny metalowe to zadzwoniłam do przedstawiciela i powiedział żebym je przywiozła a oni nam je wymienią (bez żadnych problemów), a cenowo to mieli w tamtym okresie najfajniejszą ofertę. My polecamy Pana Ryszarda :D

 

Ja Koramica....

ale to moje odczucie.

Dachu nie przedłużalem i zgodny z projektem a brakło 2 palety( ale to akurat mogę zrozumiec.... l) zawsze można się pomylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za kilka tygodni będziemy się rozglądać za białym montażem do łazienek. Znalazłam 3 sklepy z dosyć szerokim asortymentem: "Domino"przy ul.29 Listopada , "Krak-Fliz" w Węgrzcach i "Mafox" na Zakopiance. Czy ktoś korzystał z tych sklepów? Może znacie jakieś inne miejsca w Krakowie, gdzie dostanę w jednym miejscu produkty Koła, Cerasanit, Roca i Geberit?

 

Pozdrawiamy

 

Jak wiesz czego chcesz (pooglądasz w marketach) - to polecam magicznalazienka.pl - gość sprowadzi Ci wszystko (biały montaż/c.o./płytki) z dosyć dobrymi rabatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam dachówkę Creatona i na wstępie mi powiedzieli że sie na wszystko czeka miesiąc. Widzisz ja właśnie w Trapez odczułam to że po wpłacie nie mieli mnie głęboko w ... Jak nam zabrakło dachówki (czekaliśmy miesiąc na sprowadzenie z Niemiec ale przywieźli ją nam sami na budowę (zabrakło z naszej winy - wydłużyliśmy dach), jak odebrałam rynny (podpisałam odbiór) i później sprawdziłam że mam zarysowane rynny metalowe to zadzwoniłam do przedstawiciela i powiedział żebym je przywiozła a oni nam je wymienią (bez żadnych problemów), a cenowo to mieli w tamtym okresie najfajniejszą ofertę. My polecamy Pana Ryszarda :D

 

Z dachówka to jest tak,że jak się trafi na promocje tego, czego się szuka, to jest super. A trafi się prędzej czy później ;) Ja mam Creatona i trzeba było poczekać 2 tygodnie. Problemy pojawiły się przy dopiero przy trójniku. Pomimo obietnic, że zaraz będzie czekałem na niego prawie 2 miesiące (kosztował 600 zł). Sprawa skończyła się na przedstawicielu Creatona na Polskę. kupowałem w Dach Centrum na Zawiłej i mam mieszane odczucia. Towar dowozili 3 razy. Pomylili się w wyliczeniach, pierwsza wyszła tanio, ale po dodatkowych zakupach..suma sumarum wyszło tak średnio. Cenowo było Ok, trafiłem na to co chciałem i w kolorze który chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszyliście tutaj temat białego montażu a gdzie w Krakowie najlepiej po flizy ??? Zarazie nie potrzebuje ale rodzice będą potrzebować. Swojego czasu mieli piękne flizy w Max-flizie ale tam strasznie drogo .Biały montaż tez tam jest ale również bardzo drogi. Znacie jakieś inne duże składy z przystępnymi cenami.

po drugiej stronie ulicy tez jest jakiś sklep ale tam dużo gorsza obsługą taka szorstka i nieprzyjemna. Kiedyś znajomy brał cały biały montaż w bardzo malej hurtowni za Skawiną ale chyba ja zlikwidowali. Znajdowała się przy drodze pomiędzy Skawiną a Ochodzą jadąc od Skawiny po prawej stronie. Z Hebanu korzystaliśmy dosyć często , ceny przystępne są rabaty jak się bierze materiał na cała budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się ktoś może nad wierceniem/kopaniem studni ??? Czy jest jakaś szansa na niedrogą studnie w naszym rejonie. Bo jak czytam na forum jakie ceny sobie życzą .... :evil: :cry:

Chodzi mi przede wszystkim o wodę do podlewania i mycia auta..... bo do wodociągu się i tak raczej podepniemy. :wink:

I jak to jest, trzeba w końcu to zgłaszać czy nie?? Może przerabiał ktoś z okolic już ten temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się ktoś może nad wierceniem/kopaniem studni ??? Czy jest jakaś szansa na niedrogą studnie w naszym rejonie. Bo jak czytam na forum jakie ceny sobie życzą .... :evil: :cry:

Chodzi mi przede wszystkim o wodę do podlewania i mycia auta..... bo do wodociągu się i tak raczej podepniemy. :wink:

I jak to jest, trzeba w końcu to zgłaszać czy nie?? Może przerabiał ktoś z okolic już ten temat :wink:

Witam

tez jestem na etapie poszukiwan firmy ktora zrobi mi studnie glebinowa ( wiercona ) tutaj mozesz poczytac kiedy nie musi sie zglaszac poboru wody http://www.muratordom.pl/instalacje/instalacje-wodne/wlasna-studnia,6386_3168.htm . W najblizszym czasie powinnam miec namiary od znajomej ktorej solidnie zrobili wlasnie taka studnie i jest z wykonawcy bardzo zadowolona :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się ktoś może nad wierceniem/kopaniem studni ??? Czy jest jakaś szansa na niedrogą studnie w naszym rejonie. Bo jak czytam na forum jakie ceny sobie życzą .... :evil: :cry:

Chodzi mi przede wszystkim o wodę do podlewania i mycia auta..... bo do wodociągu się i tak raczej podepniemy. :wink:

I jak to jest, trzeba w końcu to zgłaszać czy nie?? Może przerabiał ktoś z okolic już ten temat :wink:

Witam

tez jestem na etapie poszukiwan firmy ktora zrobi mi studnie glebinowa ( wiercona ) tutaj mozesz poczytac kiedy nie musi sie zglaszac poboru wody http://www.muratordom.pl/instalacje/instalacje-wodne/wlasna-studnia,6386_3168.htm . W najblizszym czasie powinnam miec namiary od znajomej ktorej solidnie zrobili wlasnie taka studnie i jest z wykonawcy bardzo zadowolona :)

Pozdrawiam

To ja bym poprosiła na namiary jak już będziesz coś wiedzieć :D,

Na tej stronie pisze od jakiej głębokości trzeba mieć pozwolenie wodnoprawne. A mi chodziło o to, czy budowę studni trzeba jakoś zgłaszać w Starostwie, tak jak np utwardzenie drogi, (ewentualnie czy można to zrobić już po jej wykonaniu?;) bo przecież ciężko dokładnie określić na mapce gdzie studnia się znajdzie;)przynajmniej tak mi się wydaje... )

również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym poprosiła na namiary jak już będziesz coś wiedzieć :D,

Na tej stronie pisze od jakiej głębokości trzeba mieć pozwolenie wodnoprawne. A mi chodziło o to, czy budowę studni trzeba jakoś zgłaszać w Starostwie, tak jak np utwardzenie drogi, (ewentualnie czy można to zrobić już po jej wykonaniu?;) bo przecież ciężko dokładnie określić na mapce gdzie studnia się znajdzie;)przynajmniej tak mi się wydaje... )

również pozdrawiam :)

Hejka

Nie musi sie nigdzie tego faktu zglaszac

Jak bede miala namiary chetnie sie podziele info

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się ktoś może nad wierceniem/kopaniem studni ??? Czy jest jakaś szansa na niedrogą studnie w naszym rejonie. Bo jak czytam na forum jakie ceny sobie życzą .... :evil: :cry:

Chodzi mi przede wszystkim o wodę do podlewania i mycia auta..... bo do wodociągu się i tak raczej podepniemy. :wink:

I jak to jest, trzeba w końcu to zgłaszać czy nie?? Może przerabiał ktoś z okolic już ten temat :wink:

 

Może ta cena ?;

http://forum.muratordom.pl/post3421971.htm?highlight=#3421971

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja baardzo proszę o namiary na jakieś hurtownie stali itp. bo przeglądam wątek ale jakoś nie mogę znaleźć :roll: będę baardzo wdzięczna, Zależy mi na tym żeby kupić teraz i przetrzymać do wiosny... czy jest wogóle taka możliwość w przypadku stali?

Pan&PaniSmith o składach było bardzo dużo kilka stron wcześniej;) przeczytaj ze 2 - 3 ostatnie strony ;) sama skorzystałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie ile czekaliściew Krakowie na wydanie pozwolenia na budowę. Właśnię będę składać i jestem ciekawa ile może potrwać w rzeczywistości to czekanie, może da się to jakoś przyspieszyć...?? :D :roll:

 

samo pozwolenie na budowę dokładnie tak długo jak mogli to pisali czy;i to 60 czy 65 dni! Przez to nie zaczęliśmy na jesień budowy.

 

dzięki gosiek za informację, znalazłam namiary na ten beton, a jak chodzi o stal, popatrz na necie, fajne są oferty z Polski i z dowozem wychodzi taniej niż z Krakowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja baardzo proszę o namiary na jakieś hurtownie stali itp.

 

Myśmy brali całą stal z Gór-Hutu: http://www.gorhut.com.pl/index.php?m=Offer&id=19 , róg Makuszyńskiego i Łowińskiego, a tutaj masz namiary na różne inne hurtownie budowlane w Małopolsce:

http://www.taniebudowanie.pl/cenniki-dystrybutorow.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Słoneczko :D jesteś niezastąpiona :D w poniedziałek będę dzwonić.

Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz....a mianowicie gdzie w Krakowie w okolicach okolice Płaszowa, Huty, Kocmyrzowa;) jest jakiś sklep metalowy? Taki z gwoźdźmi na wagę i tp. rzeczami ?? nie muszę chyba dodawać że w miarę nie drogi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...