Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie.

 

Czy ktoś z forumowiczów kupował zjeżdżalnie/ślizg na plac zabaw. Interesuje mnie o wymiarze 3m.

 

Dziękuje za ewentualne namiary. Chętnie sprzedaż z odbiorem osobistym bo na allegro koszt dostawy to ok. 90zł a brak ofert z odbiorem osobistym.

 

Może ktos zna sprzedawce z Krakowa lub okolic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym tygodniu zaczynamy robić taki taras, robi to Pan Stanisław 123884139 lub 509585011,

Czy możecie polecić kogoś do wykonania tarasu drewnianego w Krakowie?

Taras jest około 50cm nad ziemią i trzeba też zrobić słupki betonowe, chciałaby żeby robiła to jedna firma/osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcemy zalozyc przydomowa oczyszczalnie sciekow, najprawdopodobniej biologiczna ze studnia chlonna, najlepiej by to nam pasowalo na dzialke, czy moze ktos polecic jakas firme z krakowa/okolic - albo moze jaka jest srednia cena, zeby nie dac sie wypuscic ;)

 

mam tez pytanie jaka teraz jest srednia cena za metr biezacy doprowadzenia wody od wodociagu do dzialki, woda jest po mojej stronie drogi, nie ma zadnych rowow itp. do dzialki jest okolo 25-30 metrow

 

Jak to jest w przylaczem energetycznym, czy Enion zalatwia za nas wszystkie formalnosci zwiazane z projektem przylacza, mapkami, zudp, i wykonaniem??

 

Acha jeszcze :) poszukujemy gruzu pod droge, gmina kocmyrzow - jak ktos ma to prosze na PW

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to jest w przylaczem energetycznym, czy Enion zalatwia za nas wszystkie formalnosci zwiazane z projektem przylacza, mapkami, zudp, i wykonaniem??

 

 

 

dzieki

 

może być tak że oni wszystko załatwiają. Wtedy czas oczekiwania na przyłącze - jak mi powiedzieli, trwa do 16 mcy. Zatem ja podpisałam umowę w marcu (a dom zaczęliśmy budować teraz w kwietniu). Pan elektryk już do mnie zadzwonił, że wygrał przetarg i może podłączać.. Ponoć przyspieszyli bo robią fuzję w ramach "Taurona"

 

jest też wersja że ty wszystko załatwiasz a oni przyłączają i tu czas oczekiwania jest chyba o połowę krótszy. Musisz iść do nich po prostu i pogadać, lepiej od nich się dowiadywać, bo tam się cały czas zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym tygodniu zaczynamy robić taki taras, robi to Pan Stanisław 123884139 lub 509585011,
Dzięki za namiar.

Czy widzieliście tarasy zrobione przez niego? Z jakiego drewna robicie? Czy robi też słupki betonowe? Jaki Wam wyszedł całkowity koszt tarasu i jakiej jest wielkości? Możecie odpisać na priva, bo ja już wyczyściłam skrzynkę

niw mogę wysłać priva,macie zapchaną pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo???

mnie na samą stopę weszło 17 m3

Fundamenty z uwagi na spad terenu mialem w najwyższym punkcie 60 cm ponad ziemią - tak więc lane ponad 2 metry fundamentu dało łącznie ponad 50 kubikow na fundamenty tak ze nie duzo:)

 

U mnie za beton na fundamenty wyszlo cos koło 12tys a poszło cos koło 45m3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...