Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A czy macie zamontowane zbiorniki na deszczówkę? Mam ofertę na zakup i montaż zbiornika o pojemności 4000l za 9.800 zł. Czy to musi kosztować aż tyle? Może kupowaliście i montowaliście za mniejsze pieniądze?

 

Ja kupiłem szambo z kręgów betonowych 10 m3 za 3400, a za połowę tej kwoty możesz mieć pojemność 5 m3 (czyli 5000 litrów). Równie dobrze Ty też możesz sobie kupić takie szambo, zakopać w ogródku i zamiast ścieków podłączyć tam deszczówkę. Nie dość, że kupę taniej, to jeszcze w dodatku większa pojemość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBernard w jednym z krakowskich składów budowlanych maja oferte na zbiornik z woda ,paletą i dostawa na budowe za 360 zł kupno,mozesz wynajac taki zbiornik u nich i dostarcza na budowe.

 

A czy ten skład może mi przywozic powiedzmy co tydzien cysterną wodę do mojego zbiornika?

Albo czy na północy krakowa "ktoś" sprzedaje wodę doworząc ją klientom cysterną? Czy może takich usług wogóle nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten skład może mi przywozic powiedzmy co tydzien cysterną wodę do mojego zbiornika?

Albo czy na północy krakowa "ktoś" sprzedaje wodę doworząc ją klientom cysterną? Czy może takich usług wogóle nie ma?

 

Może popytać w wodociągach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle polecam JFB. Do tego producent na miejscu, dużo wzorów i można jeszcze sobie pozmieniać. A co do jakości, to ja mam od południa, od jesieni 2008 i nie ma nawet śladu.

 

Pam, mają oni jakąś stronę www - to JFB. jakoś nie mogę znaleźc. Czy drzwi południowe są jakoś specjalnie robione? Tez mam taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pam, mają oni jakąś stronę www - to JFB. jakoś nie mogę znaleźc. Czy drzwi południowe są jakoś specjalnie robione? Tez mam taki przypadek.

 

Sorki, coś mi się porąbało. Ale to dlatego, że już trochę minęło od czasu montażu. Oczywiście http://www.drzwi.krakow.pl/ czyli AFB. Co do strony, to nie było żadnej specjalnej wersji. Natomiast obsługa w zakładzie ekstra. I pojedź koniecznie do zakładu w Meksyku. Przy zamówieniu u nich nie płaciłem za montaż, a u dystrybutorów trzeba by było zapłacić. Może jeszcze działa ta oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi od południa - chodzi o to ze swieci na nie cały czas słońce jak nie sa zadaszone - a to może powodowac w wielkim skrócie np. wypaczenia drzwi :)

hmmm - na poczatku jak szukałem drzwi tak chwilowo zeby rozeznac temat - byłem u nich ale cena mnie rozwaliła :) ale teraz wiem ze tyle juz kosztują drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, coś mi się porąbało. Ale to dlatego, że już trochę minęło od czasu montażu. Oczywiście http://www.drzwi.krakow.pl/ czyli AFB. Co do strony, to nie było żadnej specjalnej wersji. Natomiast obsługa w zakładzie ekstra. I pojedź koniecznie do zakładu w Meksyku. Przy zamówieniu u nich nie płaciłem za montaż, a u dystrybutorów trzeba by było zapłacić. Może jeszcze działa ta oferta?

 

Też u nich kupowałem drzwi. Kupowałem przez allegro bo mieli wtedy jakąś promocję i wyszło duzo taniej niż u dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam naprawde niezla ekipe z Wieliczki. Sa solidni i dotrzymuja terminow. Stawiaja stan surowy przykryty. Ich specjalnoscia sa dachy i robia je rewelacyjnie. Nie mialam z nimi zadnych problemow mimo, ze moj kierownik budowy to upierdliwy perfekcjonista. Jak ktos jest zainteresowany namiarami to niech da znac. Trzeba im dostarczyc plany domu, a oni wyceniaja robocizne. Placi sie im ratami po wykonaniu poszczegolnych etapow, tj. fundamenty, parter (sciany + strop), itd.

PS. Chcialabym sie przlaczyc do grupy krakowskiej bo mam budowe w Modlnicy.

Pozdrowionka

anol

 

witaj , czy mozesz przeslac namiary na ta ekipe [email protected] buduje wlasnie w okolicach wieliczki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy macie zamontowane zbiorniki na deszczówkę? Mam ofertę na zakup i montaż zbiornika o pojemności 4000l za 9.800 zł. Czy to musi kosztować aż tyle? Może kupowaliście i montowaliście za mniejsze pieniądze?

też jesteśmy na etapie kupna zbiornika 3000l za chyba 2200zł, zakopie nam koparka, no jeszcze troche rur musimy kupić, ale to już mały wydatek, tyle to nie kosztowała nas nawet budowa kompletnej oczyszczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupujecie ten zbiornik? Bo u mnie sam zbiornik kosztuje coś koło 3700 zł.

A resztę czyli wkopanie rur i zbiornika robicie sami czy jakąś ekipą? Zastanawiam się czy taka instalacja jest bardzo skomplikowana że chcą za to tyle kasy?

 

A ja sie zastanawiam, co zrobicie jak zbiornik się napełni ? Do rzeki woda? czy gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zbiornik się napełni to wtedy woda jest odprowadzana do "dołu chłonnego".

 

Doła to ja miałem jak moje 5 kręgów w deszczówce w ciągu ostatnich opadów przybrało....Wszędzie wokół glina (mała nasiąkliwośc), działka płaska prawie jak stół i ta cholerna woda spędza mi sen z powiek....Gdzie ją wywalic???? Nasuwa mi się tylko jedno miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...