Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy do tych rynien - mozna dac zółtego peszla owiniętego geowłókniną czy lepiej dać plastikowe rury kanalizacyjne fi 110 ?? a w zejściu się rur przejscie na fi 160?

 

Sprzedam :

kształtki wentylacyjne pojedyncze , podwójne i potrójne Leier oraz kształtki kominowe sytemowe Leier odbiór własny - dużo taniej niż "normalnie"

 

Witam, jestem zainteresowany zakupem tych wentylacji ile ich jest jaka cena i gdzie moge je odebrac ?? Prosze o jakies info [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sprzedam stemple, deski, paletę P25W, pustaki wentylacyjne, drut ogrodzeniowy

 

ooo to się dobrze składa bo ja właśnie szukam stempli, desek, szalunków itp...

możesz mi napisać ile i za ile ;) liczę na dobrą cenę ;)

 

aaa i jeszcze jedno - szukam używanego blaszaka i używanej betoniarki - ma może ktoś na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to się dobrze składa bo ja właśnie szukam stempli, desek, szalunków itp...

możesz mi napisać ile i za ile ;) liczę na dobrą cenę ;)

 

aaa i jeszcze jedno - szukam używanego blaszaka i używanej betoniarki - ma może ktoś na sprzedaż?

 

Ja mam do sprzedania stemple o długości ok. 245 i 265 cm - po ok. 200 sztuk. Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt na prywatna skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poratujcie mnie przed rozmową z budowlańcami:).

Ile pod Krakowem płaci sie za robociznę SSO + dach blachodachówka, 250m2 (w tym garaż).

Jake są widełki? ile płaciliście, ile to tanio a ile drogo:)?

 

To zależy od skomplikowania projektu i bryły dachu ja za 156m pow. użytkowej miałem oferty na poziomie 40-60tyś. zł prosty dwuspadowy dach(dachówka ceramiczna), z tym że te tańsze były z robocizną na skróty (fundament bez szalowania). Myślę że 50-60tyś zł za dobrą ekipę nie będzie wygórowane.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murapofis: Mam sporo ziemi do oddania ale niestety na południu Krakowa (Kostrze). Mam załatwione wywrotki, które mają mi przywozić żwir (duużo zwiru). Może udałoby się to tak zgrać, żeby wywoziły od razu ziemię do Ciebie. Wtedy zapewniam załadunek gratis :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jak ktoś ma namiary na sprawdzony punkt w którym mogę się zaopatrzyć w więźbę dachową na cały dach proszę o podesłanie mi namiarów na priv.Czy warto kupić drzewo impregnowane???Czy raczej bawić się samemu chociaż dekarz stwierdził że to nieopłacalne ze względu na ilość drzewa który będzie mi potrzebny Na pewno sprawdzę namiary podane na białej liście.Remontuje dom w powiecie myślenickim ale to małe znaczenie (przypuszczam).Korzystając z waszej pomocy wybrałem skład w którym kupię wszystkie elementy dachowe tzn.dachówkę,akcesoria,orynnowanie. http://www.dach-styl.com.pl, jednak opłaca się podejść na skład z inną wyceną z innej firmy, są w stanie obniżyć cene i to znacznie w stosunku do swojej poprzedniej propozycji.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonzokrak, Pan&PaniSmith dzieki. Negocjacje się udały:))).

 

Dziś pierwszy dzień budowy, wykopali dziury pod fundament.

I mam teraz całą listę życzeń do wykupienia.

 

Wiec moje pytanie do Wegrzcowców, Zielonkowców, Michałowicowców:))) gdzie kupowaliście:

-pustaki betnowowe na ławy fundementowe

-cement

-piasek

-jaką wybraliście betoniarnie

 

I jeszcze o beton na fundament zapytam. Budowlaniec mi powiedział ze wejdzie 30-40 kubików i że betoniarka ma jezdzic aż zaleje wszystko.

To co z betonem który zostanie w ostatniej gruszcze, moja strata czy betoniarnia to odliczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBernard: Co do ilości betonu. Nie słyszałem o przypadku, żeby betoniarnia zabrała pozostałą część betonu i odliczyła od kosztów:)

 

Najlepiej jest:

- spróbować oszacować jak najdokładniej ile będzie potrzebne,

- znaleźć betoniarnię która dowozi też małe ilości (np 2 kubiki)

- przygotować wykop pod: ogrodzenie/dodatkowe fundamenty/podjazd etc.

- jak braknie: domówić, jak za dużo, wlać w wykop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...