Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Forumowiczów! Jestem na krótko przed rozmową z potencjalnym wylewkarzem - bardzo proszę osoby, które robiły ostatnio wylewki maszynowe (z mixokreta) o podanie aktualnych cen na te usługi, Dziękuję z góry i pozdrawiam!

 

Ja płaciłem 12pln/m2 razem z rozłożeniem styro. Firma p.Siwika. Zrobili 220m2 wylewek w 1,5 dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Dzięki za odpowiedz:).... Niestety na razie nie znam sie w ogóle na dachach wiec nie wiedziałem co mam napisać :) (teraz juz wiem ze gąsior to nie tylko zwierzak :)).

Na szczęście juz mam wycenę takiego dachu z dodatkami :) ... około 25 tys PLN, czyli nie dużo się pomyliliście :).. (Dach dwu spadowy bez okien dachowych :)

 

 

A czy te 25 tys obejmuje drzewo na więźbę? Średno 600-650 zł kubik. To jest już 30 tys? (plus robocizna - 50 tysiaków jak nic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam odmienne zdanie, p.Armata jest niesolidny i nie dotrzymuje danego słowa.

 

Niestety ale miałem do czynienia z jego ekipą i byłem BARDZO niezadowolony z jego usług, do dziś cierpię i poprawiam jego zaniedbania,

 

ODRADZAM i NIEPOLECAM

 

U mnie też budował Pan Jacek Armata, ale złego słowa o tej ekipie nie mogę powiedzieć. Uczciwi i fachowi. Owszem zdarzało się że czasem trzeba było poczekać aż przyjedzie do nas na kolejne etapy murowania, ale to normalka w tej branży że są poślizgi i że mało który wykonawca się wyrabia w terminach.

Napisz czemu tak "cierpisz" przez tą ekipę bo aż jestem ciekawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się podzielić informacjami odnoście wycen dachówki Creaton Domino i okien dachowych Fakro.

Najlepszą cenę na okna zrobili nam w Atticu na Zawiłej, a na dachówkę w Craton Domino.

Na trzech oknach i kołnierzach różnica była 1000 zł.

 

a pytałaś też na zawiłej 55 tak jak ci pisałam? DO nich taka różnica w cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani powiedzcie mi w jakich cenach można kupić agregat prądotwórczy na budowę?? a może ktoś ma na zbyciu?;) Co prawda wstępnie umówiłam się z sąsiadem że nam prądu pożyczy (oczywiście pod warunkiem ze zapłacimy) ale jak wiadomo różnie to z sąsiadami bywa.... ;) więc wolałabym się w razie czego zorientować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad w Dziekanowicach chyba potrzebuje. Zapytać go?

 

Na pewno ziemia? Przejeżdżałam dziś przez Prusy i widziałam jak pewien dworkowaty w stanie surowym jest straaasznie zawalony gruzem ;)

 

Proszę zapytać sąsiada, będzie do odstąpienia ziemie (wykopy pod piwnice). Jak spotkamy jakieś niespodzianki w ziemi to wywieziemy gdzie indziej. Odstąpię po kosztach transportu. Jak będzie zainteresowany to kontakt na PW. Wykopki po niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani powiedzcie mi w jakich cenach można kupić agregat prądotwórczy na budowę?? a może ktoś ma na zbyciu?;) Co prawda wstępnie umówiłam się z sąsiadem że nam prądu pożyczy (oczywiście pod warunkiem ze zapłacimy) ale jak wiadomo różnie to z sąsiadami bywa.... ;) więc wolałabym się w razie czego zorientować

 

my kupiliśmy agregat z silnikiem hondy za 5000zł (6Kw) - nie bardzo jest sens kupować tańsze (takie po 2000zł nieznanej firmy) bo nie wytrzymują poboru mocy i się palą = pieniądze wyrzucone w błoto. A nasz agregat odkupi od nas prawdopodobnie majster po zakończeniu prac, więc jeżeli podsumujemy nasze wydatki na prąd na budowie wyjdzie ok 1000zł, może 1500zł. Jak policzyłam ile kosztowałby nas prąd budowlany, to wyszłoby drożej, duużo drozej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...