Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam się!

co prawda już kiedyś się tu znalazłam, ale wtedy z budowy zostały tylko wspomnienia ;)

Teraz już będzie nam ciężko się wycofać, bo mury stoją, dach w przyszłym tygodniu!

budujemy się w Łuczanowicach. Może znajdę tu jakichś sąsiadów?

 

A mogą być Prusy? Jeśli tak, to masz sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi po budowie trochę drutu zbrojeniowego, fi12 żebrowany, jakieś 30-40 drutów 12m + jakieś takie krótsze. Chętnie odsprzedam za niewygórowaną cenę. Odbiór w Krakowie, Bronowice Wielkie.

KWK

 

Witam, jestem zainteresowny zakupem drutu jaka cena i kiedy mozna go odebrac ?? [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poszukiwania okien trwają nadal...generalnie wiem "parametrowo" co wybiorę, pozostaje kwestia produceta.

 

Brakuje mi opini nt. Pagena...mało info w necie, czy to dobrze czy źle? Może ktoś coś napisze o swoich doświadczeniach (może być na pw)

 

Jaki byście stworzyli ranking następujących produktów: Pagen - bluEvolution, Oknoplast - Thermic, Oknoplus - TermoPlus, MS - TytanoweTermo? Tak pomijając ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzesz pod uwagę OKNOPLANU? http://www.oknoplan.pl/

Polecałam ich okna kilkakrotnie, bo są trwałe i tańsze niż innych producentów.

 

Generalnie z informacji zamieszczonych na stronie nie wynika by robili pakiet trzyszybowe a takie mnie interesują na chwilę obecną...ze wzgl. na dużą ilość okien:) (zapraszam do dziennika). Ale może faktycznie uda mi się do nich jeszcze podejsc i popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie, że rozmawiacie o oknach. Zbliżam się właśnie do wyceny. Mp_krk - napisz proszę o tych oknach które wypisałeś wyżej i coś o tych firmach, bo jestem całkiem zielona w temacie. Dlaczego te modele wybrałeś?

 

Słoneczko - a dlaczego ta firma jest dobra? Masz ich okna?

 

Generalnie to tak: jedne z najbardziej znanych firm (czyt. najbardziej rozleklamowanych:)) Ale faktycznie okna polecane zarówno od innych osób jak i np. na forum Muratora. Długo się zastanawialiśy nad specyfikacją okien: okna+rolety, okna z szybami P4 ale w końcu stanęło na oknach z pakietem trójszybowym, bo ich powierzchnia u nas w domu jest dość duża.

 

Firmy te robią okna na profilach Veki lub Brugmanna więc jednych z lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja buduję domy jednorodzinne wolnostojące :) Przykładowy o powierzchni 143 m2 z garażem kosztuje 350,000 brutto, jest objęty gwarancją i trzyletnią rękojmią:) mogę też zająć się pozwoleniem, projektem i przyłączami:) [email protected] pozdrawiam.Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, potrzebuję pomocy, w zasadzie to potrzebuję paru desek (8szt) o wymiarach 97(dł)x48(szer) na półki w piwnicy, więc grubość około 1 cala (tolerancja szerokości max 2 cm), oczywiście wymiar 48 cm może się składać z 2-3 desek - w zasadzie jest mi to obojętne.

Mogą być poszalunkowe (brudne, po gwoździach) oby nie mocno poniszczone. Niestety nie mam ich czym przyciąć, wiec szukam gotowych :)

Pytałem w paru składach, albo nie chcą się zająć taką drobnostką, albo liczą za cięcie 5x tyle co za drewno.

Cena do dogadania.

Jakby ktoś chciał się pozbyć i miałby możliwość pociąć, zapraszam na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, potrzebuję pomocy, w zasadzie to potrzebuję paru desek (8szt) o wymiarach 97(dł)x48(szer) na półki w piwnicy, więc grubość około 1 cala (tolerancja szerokości max 2 cm), oczywiście wymiar 48 cm może się składać z 2-3 desek - w zasadzie jest mi to obojętne.

Mogą być poszalunkowe (brudne, po gwoździach) oby nie mocno poniszczone. Niestety nie mam ich czym przyciąć, wiec szukam gotowych :)

Pytałem w paru składach, albo nie chcą się zająć taką drobnostką, albo liczą za cięcie 5x tyle co za drewno.

Cena do dogadania.

Jakby ktoś chciał się pozbyć i miałby możliwość pociąć, zapraszam na pw

 

Hej - ostatnio na podobne zastosowanie przycialem w casto na wymiar plyte OSB. Czekalem 15 minut ale to poza szczytem zakupowym bylo.

Tna tylko material kupiony u nich i za ciecie biora 1,5 zl, wiec chyba dasz rady tak zaplanowac operacje, zeby wyszly polki w rozsadnej cenie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...