Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, mam pytanie, ile czekaliście na podłączenie prądu do działki? My w umowie mamy określone do 15 grudnia (od teraz). Jak to wygląda w rzeczywistości, czy można w jakiś sposób próbować przyspieszyć. Kazali nam dzwonić za miesiąc i dowiadywać się czy przetarg jest już rozstrzygnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, ile czekaliście na podłączenie prądu do działki? My w umowie mamy określone do 15 grudnia (od teraz). Jak to wygląda w rzeczywistości, czy można w jakiś sposób próbować przyspieszyć. Kazali nam dzwonić za miesiąc i dowiadywać się czy przetarg jest już rozstrzygnięty.

 

Oj u nas to trwało około 6 miesiecy. Niestety nie dało się tego przyspieszyć. Wszysko zależy od przetargu.

 

Jeżeli chcesz podpiąć prąd budowlany i masz skąd to trwa to znacznie krócej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam gruz (cegly i beton) okolo 5-6 ton z rozbiorki.

trzeba go zabrac z dzialki za jeden usmiech:)

Kontakt 601-447-592

Krakow.

 

Do wtorku sa tez kwatery starych okien z szybami.

Okolo 30 szt.

 

Drewno z wiezby dachowej bedzie do oddania w lipcu oraz stara blacha .

Drewno do spalenia w piecu a blacha hmmmmm jak kto chce:)

Kontakt j.w.

Edytowane przez steniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nasza budowa postępuje i teraz zastanawiamy się nad wyborem okien. Podzielicie się opiniami n.t. okien z firmy Dako - Elegant na profilu Veka z zewnątrz brąz (najprawdopodobniej tabasco teak), z wewnątrz biały? Dostaliśmy wycenę z Niepołomic, nie wiem czy w Krakowie na ul. Zabłocie mogą mieć je taniej? Czy z Oknoplusa lub OknoPlastu podobne są dużo droższe? (uderzymy tam w późniejszym czasie).

Z góry dzięki za wszelkie uwagi i opinie.

 

Jeszcze jedno - gdzie dostanę najtaniej okna dachowe Fakro - np. FTS-V U2?

Edytowane przez jowitajb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania ziemię z wykopów (około 12-15 samochodów) w okolicach Kostrza (koło Tyńca). Załaduję ziemię gratis, mam umówione wywrotki przywożące żwir na wtorek/środę, mogą wywozić od razu ziemię (będzie taniej). Za wywózkę płaci odbierający.

 

Kontakt: tel. 501-717-999 tub forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nasza budowa postępuje i teraz zastanawiamy się nad wyborem okien. Podzielicie się opiniami n.t. okien z firmy Dako - Elegant na profilu Veka z zewnątrz brąz (najprawdopodobniej tabasco teak), z wewnątrz biały? Dostaliśmy wycenę z Niepołomic, nie wiem czy w Krakowie na ul. Zabłocie mogą mieć je taniej? Czy z Oknoplusa lub OknoPlastu podobne są dużo droższe? (uderzymy tam w późniejszym czasie).

Z góry dzięki za wszelkie uwagi i opinie.

 

Jeszcze jedno - gdzie dostanę najtaniej okna dachowe Fakro - np. V10?

 

 

U mnie Oknoplus - które polecam. Będąc na kupnie robiłem wyceny w kilku firmach (oknoplast,pagen, Jezierski) i najlepsze warunki/najładniejsze okna zaoferował mi właśnie Oknoplus.

 

A dachowe zdecydowanie tutaj: http://www.oknadachowe.net/sklep,0,1,0,okna-dachowe,0,0.html . Sklep na Malborskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Oknoplus - które polecam. Będąc na kupnie robiłem wyceny w kilku firmach (oknoplast,pagen, Jezierski) i najlepsze warunki/najładniejsze okna zaoferował mi właśnie Oknoplus.

 

 

U mnie podobnie dopłata w Oknoplusie za trzyszybowy pakiet wyszła najtaniej. Okna zamówiłem w KRK na Klimeckiego.

Dostałem 40 lub 45% rabatu (dokładnie nie pamiętam, musiałbym zerknąć do papierów). Żadna z firm za trzyszybowy pakiet nie policzyła

tak dobrej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania ziemię z wykopów (około 12-15 samochodów) w okolicach Kostrza (koło Tyńca). Załaduję ziemię gratis, mam umówione wywrotki przywożące żwir na wtorek/środę, mogą wywozić od razu ziemię (będzie taniej). Za wywózkę płaci odbierający.

 

Kontakt: tel. 501-717-999 tub forum

 

Hej ja buduję w Kryspinowie napisz dokładnie kiedy czy we wtorek czy w środe może byśmy wzieli ile to będzie ton .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś może do odsprzedania niedrogo ok 1,5 kubika desek szalunkowych. Kupiłam już 10m3 i niestety zabrakło.... :/, potrzebuje na poniedziałek, a z tartaku takiej ilości mi raczej nie będą skłonni przywieść.... Najlepiej z okolic Łuczyc (gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

Pozdrawiam

Gosia:)

 

a masz czym przywieźć z Łuczanowic? Dopiero co zdjęte, więc jeszcze z gwoździami, ale są :) gdybyś była zainteresowana, proszę na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Byłam dziś w OknoPlusie - oferta naprawdę dobra. Za podobną cenę co w Dako są lepsze okucia Winkhausa activPilot, profil Brugmanna, 7 lat gwarancji. No i ten pakiet trzyszybowy kusi - wyszłoby nas ok. 1 tys. zł więcej niż za dwuszybowy. Rabaty dostaliśmy 40% + 3% za zapłatę 100% przy umowie.

Powiedzcie jak się u Was spisują te okna trójszybowe, mieszkaliście już w zimie? Da się może jeszcze wynegocjować większy rabat czy jakieś dodatki? I czy u producenta i dystrybutorów ceny i rabaty są takie same?

Z góry dzięki wielkie za informacje i porady.

Edytowane przez jowitajb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...