Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za krótko tutaj jestem, ale jest tutaj parę oryginałów :grin:

- pitbull - nie zdradza kim jest, ale udziela fachowych porad /wykształcenie techniczne/, dusza artysty, i podobno bardzo przystojny

- kgadzina - specjalista od betonu, raz entuzjasta, raz przygnębiony, wyraźna huźtawka wieku średniego

- jaro - zbudował dom , komputerowiec, boi się spotkania z Majką /ciekawe dlaczego/

- Agacka- wesoła księgowa, marznie w baraku, zna tysiące kawałów

- Majka - szefowa, ale też z wariackimi pomysłami w głowie

- Frankai - wieczny emigrant, miły plotakarz

- andrzejp - pod tą postacią odzywa się przy poradach ogrodniczych, południowa część, zdjęcia domu nie może wysłać , bo już pewnie wysłał.

- Gajka - super "babka z sercem na dloni",

przepraszam osoby nie wymienione, poprawię się później :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Kuka tak kadzi? Boi się, że nie dopuścicie go do udziału w zajęciach grupowych? Mi za to przywalił. Niby jestem miły, ale plotkarz :wink: A ja myślałem że ze mnie gaduła lub po prostu pierdoła :wink:

 

Agacka - dzięki za info. Koleżanka już jest na dobrych torach. US wie, każe robić szacunki i napisać pisemko, a sam się zabierze za tą firemkę :smile: Skoro Forum pochłania większość mojego czasu spędzanego przy komputerze, to jak myślisz? Oczywiście trochę żartowałem. Mam świetną żonę, a przede wszystkim kłótnie załatwiliśmy już przed ślubem :grin: 8(-1) lat wojen wystarczy :grin:

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2003-04-08 18:14 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie dzieje? :razz:

Witaj Kuka, zasilasz poludnie, jak miło :smile:

Juz Cię lubię, bez wzgledu na pleć, choc wolę odmienną od mojej.:grin: Tylko czemu tak piękne określenie o mnie jest wstawione w cudzysłów? Cytujesz, czy tez.... :lol:

Jaro, ........ czemu umiesciles mnie w nocniku? :roll:

Mogę pisać tylko nocą, bo to jest pora ktora obdziela mnie mocą.:razz:

Frankai, nie sluchaj tej wesolej trzpiotki, Ona tak szybko pedzi(do nowego domu) ze jeden rok zgubila :grin:

Mamy 2003 rok, stare zasady rozdawania PIT-ów obowiązują.

A w 2004 faktycznie bedziemy musieli je otrzymac do konca stycznia.

Ach, Frankai i juz nie wstawiaj PCK :smile: :smile:, bo skończyłam

z rozdawaniem :wink: Potrzebuje teraz "many-many" na budowanie :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka - ja nie wstawiam iksików. Ja dokładnie widzę moje "morduchny". Kiedyś często gęsto nie było widać mordek (zastanawialiśmy się nad tym z Alantą czemu nie widzimy ich nawzajem), ale teraz nie miałem z tym problemów. Chyba mi się tylko raz ostatnio zdarzyło, że nie widziałem mordek. Skoro nie chcesz rozdawać mamony, to może chociaż krew oddasz? Honorowo a nie do wypicia Gadzinie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka - mnie obrazić? Musiałabyś się nieźle postarać :razz: Skoro masz za dużo krwi, to sypaj do najbliższej stacji krwiodawstwa. Tam Ci upuszczą, sprawdzą Cię na okoliczność żółtaczki i innych świństw, dadzą w prezenciku wydruk ze składem :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka - do e-mail'a można się dostać przez stronę Interentową http://www.mail2web.com Potrafi ciągnąć e-mail z dowolnego serwera. Musisz tylko znać jego dane. Czasem tylko adres+hasło+typ, a czasem nazwę serwera+login+hasło+typ. Jeżeli nie jesteś biegła, to pokaż stronkę Waszemu Adminowi i zapytaj co i gdzie wpisać. Niech on Ci ją "rozgryzie" :wink: Ja dopóki nie wysępiłem laptopa korzystałem z tej stronki. Działa rewelacyjnie. Polecam. Jedyny problem, to polskie litery - od jakiegoś czasu stosuje inny zestaw :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...