Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szykuje się Zlot Grupy Krakowskiej oraz Stworów Różnej Maści.

Kto nie zna bajki o Smoku Wawelskim powinien udać się do Grupy Wrocławskiej na stronę 30, odszukać mój post z 2003-03-20 01:33 i nadrobić zaległości.

Zielona i Kgadzina - widzę, że obecnie Wy przejmujecie samozwańczo szefowstwo i tak trzymać. Skoro Majka zawodzi oczekiwania :razz:

Trzymajcie rękę na pulsie i przypominajcie o ustalonym terminie i miejscu. Tyle tu się wali postów, że możecie zapomnieć co napisaliście 138 stron temu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brunet wieczorową porą - ops! Ani brunet ani pora nie pasuje. Ale cóż jeśli obowiązki wzywają....:grin:

 

Smoku - cieszę się że jesteś. Witamy w naszej bajce. Smok zagra na fujarce?:grin:

 

Frankai - dzięki za cenne rady i wskazówki. Co do oglądania projektów to chyba to będzie jednak tzw. post faktum, bo jak wiesz dom w stanie budowy ma właściwie tylko Zielona (a i to niedługo), reszta prawie w komplecie już pomieszkuje.

 

Kuka - coś tak znikła Kuko jedna? Wystraszyli Cię "frycowym":grin: które należy uiścić za wejście do krakowskiej? Bądź człowiekim z jajami i nie chowaj głowy w piasek! Przynajmniej daj znać że żyjesz!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Frankai - Napoleon sypiał tylko po 4 godziny dziennie. Ja kiedyś wyciągnąłem średnią z 4 miesięcy jedynie 5,5 godz.

Ale gadziny są większe od kurduplowatuch Poldków iich doba wynosi 36 gadzin (ops! - godzin). Więc i tak nie ma się co porównywać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo krótka historia z życia Polonusa (w języku oryginalnym):

Wstałem rano, wyszedłem na jardę, aby wyrzucić garbedzie. Czekał mnie dzisiaj niemiły telefon. Musiałem zadzwonić do insiury. Wczoraj zmieniałem lajnę i uderzyłem w inny samochód, którym kierował kakroć. Dobrze, że nic nie stało się bejbikowi.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-04-10 09:13 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...