Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pitbull - ja się nie przekonwertuję (jestem tu na krótko), ale słyszałem, że niektóre naprawdę goopieją. Kolega z Kalafiorni opowiadał mi o takich, co to na polskim weselu rozmawiali po angielski (bo już zapomnieli polskiego), a kaleczyli mowę Shakespeara straszliwie. Za chwilę historia podobnego bufona z Czech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłyszane od znajomej rodziny niemiecko-bułgarskiej. Zdecydowanie wiarygodna opowieść, choć może trochę przekoloryzowana.

Gość uciekł z Czech za póżnej komuny i wrócił parę lat później z paszportem amerykańskim na projekt w Pradze. W swoich opowieściach często, gęsto używał sformułowania "U nas w Stanach...". Oczywiście wypowiadał to pogardliwie wzgędem tego co jest w Czechach. Teraz w dużym skrócie: kupił w Pradze mieszkanie, urządził je, większość sprzętów ściągnął "od siebie" za kupę kasy. Oczywiście wszystko było ometkowane, żeby wszyscy widzieli, że to z USA. Mieszkanie było tanie, bo nie miało WC. Dorobił je, ale m.in. musiał zrobić wyciąganie z kibelka. Wyjechał na długi urlop i wyłączył prąc (lub ktoś to zrobił). Na skutek tego lub jakiejś awarii ... cała kamienica srała do jego mieszkania. Jak wrócił, to było już ponad pół metra gówien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rannym ptaszkom :razz:

Słoneczko świeci, ale mi "markotnie", zadzwoniłam do Wa-wy, aby administrator odblokował mi skrzynkę, może to zrobić ale stracę wszystkie maile /86 sztuk/. Może to bylo coś ważnego. A poza tym moja skrzynka jest dobra, to jakiś palant wysłał plik 135MB.

 

Napiszcie coś wesołego, coś co wleje otuchę w moją duszę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - teraz parę dodatkowych szczegółów. Masz 2 możliwości logowania się "Intelligent Login" (to w moim przypadku nie działa) i "Advanced Login". W zależności od wyboru masz inny zestaw wymaganych danych. Jak już wpuści Cię, to dostaniesz listę wszystkich e-maili. Możesz klikając na nich otworyć je (otworzy się osobne okno), a możesz też wykasować śmieci. Nic Ci się nie ściąga, dopóki tego nie zechcesz. Spróbuj się tam dostać, a jak nie uda Ci się, to daj znać. O moje telefony się nie martw. Rzeczywisty koszt, to niewiele więcej niż rozmowa lokalna w Polsce. W związaku z czym dużo dzwonię do Polski :smile:

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2003-04-10 10:32 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...