Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry tu szpieg z krainy wrocławskiej :wink:

 

Martula - ja mam podobne doświadczenia jak Jaro. Na sąsiedniej ulicy jeszcze nie było drogi, a tam też była wolna działka. Pytałem w urzędzie o plany i nie było nic wiadomo na najbliższe 5 lat. Zapewniali mnie tylko, że ponieważ jest kanaliza, więc szansa na drogę jest, jak znajdą się pieniądze. No i znalazły się chyba już po roku. Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szpiegu z krainy (nie deszczowców - u was chyba też pada!!!I mocno wieje)wrocławskiej.Ty i Jaro pocieszyliście mnie! U mnie też ma być kanalizacja - chyba za pięć lat!!!!!To może będzie w tej drodze.Podobno plany mają być do kwietnia 2003 r.A potem jak znajdą się pieniądze w gminie na jej wykonanie (tzn.kanalizacji).Pożyjemy-zobaczymy.A na razie mam pytanie:zrobiłam podbeton pod fundamenty,jak go zabezpieczyć przed zimą?Bo dalej nie mogę budować:pogoda i dowóz materiałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA'CKA Dzialke mam w okolicach Rabki. Troche daleko od Krakowa

ale mysle ze w najblizszych latach dorobia druga nitke .Tez zaczne budowe bedac ok. 8000 km od miejsca budowy. Mam tam wspanialych przyjaciol z ktorymi pracowalem w stanach 5 i wiecej lat i wiem ze pomoga mi w miare swoich mozliwosci.Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby mnie mole nie zjadly, uczknęlam troszkę czasu z zajęć

domowych na zajrzenie do Was. :smile:

 

Podbudowala mnie odpowiedź Jaro i szpiega z innego "kraju",

ponieważ my również nie mamy drogi dojazdowej :grin: Tylko jest nas

kilka rodzin, więc jakby nacisk na Gminę większy będzie. :razz:

 

Aga, ja płacę 10 zł miesięcznie za stały dostęp do internetu,

stąd najczęściej nadaję z domu.

Z pracy rzadziej, roboty huk :evil:

Tak, tylko suczkę kup sobie, przylepka, pilnuje się domu, ogrodu nie zniszczy :lol:

 

Hej, sympatyczny polonusie, wracamy na stare śmieci? :smile:

Czy też zapobiegliwi jesteśmy? E, Rabka nie jest tak daleko,

takie odległości nie są Ci obce, prawda?

Aga chwali sie :smile: swoimi 200 km do przyszłej budowy, ja nie wspomnę o swoich, hehehe, ale Ty pobiłeś wszystkich.

Jak ten dom wybudujesz?

Cieplutko pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka .Bywalem od czasu do czasu . Ostatnio cztery lata temu.Juz najwyzszy czas aby zaszyc sie gdzie diabel mowi..... dzien dobry

i sadzic drzewka no imoze jeszcze cos zrobic.Moi najblizsi wspolpracownicy wyjechali wiec nic mnie tu nie trzyma mnawet w bridgea nie ma z kim pograc.Nawet prywatna malzonka wyrazila zgode.Zatem zaczne budowe w kwietniu tak mysle ok. 15 bede budowal metoda szkieletowa a jakze by inaczej . Mam podwojny pelen komplet narzedzi , dobrych dwoch pomocnikow i powinienem sie zmiescic w 5 miesiacach .Trzasne drzwiami i bede szukal pajakow bo ich nie lubie. Problem jest tylko z drzewem na konstrukcje. Caly czas nad tym pracuje ale idzie ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka gdzie tak tanio dają stałe łącza daj jakis namiar może maja delegaturę w Opolu.A jak juz sobie zorganizuję,stoczę z dzieciakami bój o komputer i tez popiszemy popołudniami.Jak wygram!!!

Rich jest jakiś tani i obrotny tartak w Pcimiu to od nas niedaleko jak Ci zalezy to skombinuję ich namiary.Pozdrowionka Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się cykam.

Ale na wiosnę pójdą dopiero tynki, wylewki i chcę, by to wszystko przeschło.

A kwatery niektórych okien to chyba wyjmiemy na ten mokry czas.

A na zimę chciałam już mieć stan zamknięty.

 

Wiem, że najpierw powinnam zrobić tynki i wylewki, ale okna były już zamówione (czekaliśmy na nie 7 tygodni) a dachowcy guzdrali się z dachem, tynkarze zapieprzyli termin i zdecydowaliśmy się przenieść wszytko na wiosnę. A okna przyszły terminowo.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Zielona dnia 2002-10-29 13:45 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...