Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przecież wiesz, że ja łagodna jak owieczka :grin:

Frankai, znasz jeszcze jakieś sztuczki komputerowe? Ta bardzo mi się podobała /Tomek przeglądnął pocztę na wszystkich kontach założonych na naszym serwerze - mojego brata, swojej tesciowej :grin: / Mówi, cenzura musi być :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej chwili /pomiędzy 10 -18-stą/ do biura, w weekendy do domu :grin: Tutaj mam kawiarenkę z dobrymi ciasteczkami, a w domu - poświęcę się i upiekę własnoręcznie jakiegoś gniota :grin:

Mam nadzieję, że Twój post oznaczał, że właśnie wsiadasz do auta i kierujesz się w stronę biura :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - oczywiście, że znam :smile: Obecnie łamię hasło w pliku z MS Office. Nie udało się metodą słownikową - sworzyłem kilkaset tysięcy haseł prawdopodobnych haseł, więc lecę na Brute Force. Niestety jest to czasochłonne i zajmie jeszcze z tydzień, bo pracując na kompie spowalniam jego pracę. Zaliczyłem też wejścia na prywatne skrzynki po zgadnięciu haseł (można też je łamać odpowiednimi programami). Oczytywałem poufne informacje z plików w katalogach Temporary Internet File na współużytkowanych kompach. Nie jestem przy tym żadnym hackerem. Sam kiedyś myślałem, że o bezpieczeństwo łatwo zadbać. Teraz już widzę, że to bajka :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - bo albo jak sama stwierdziłaś jest bubek albo po prostu leń. Moja profesja wymogła na mnie poszukiwanie niestandardowych rozwiązań. To jest jednym z nich. Masz dostęp do swojej skrzynki z pierwszego lepszego kompa na świecie i nic nie musisz konfigurować czy ściągać zbędnej poczty. Optymalne jest jednak wtedy używanie IMAP4 a nie POP3. Z ciekawszych rozwiązań, było też dzwonienie z Egiptu. w 1997 było to dość drogie, bo blisko 2$/min i to wieczorem. Ja używając kompa i karty kredytowej dzwoniłem do Polski przez USA za .35c/min a później (po wygadaniu 200$) za .29c/min (ceny zależą tylko od docelowego miejsca). Ciekawostką było też wykupienie dostępu do Interentu w tamtym czasie w tamtym kraju. Obecnie cena spadła już do 14c/min i 5c/min (Warszawa). Przypominam, że komp jest tylko z jednej strony, a z drugiej normalny telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - IMAP4 to trzymanie poczty na serwerze. Może być tylko jeden poziom katalogów. Do wszystkoch wiadości dostajesz się z dowolnego kompa. Wada - duża pamięć dyskowana na srwerze. POP3 - wszystko trzymalne lokalni. Wymagania, to modem co najmniej halfduplex (lepszy fulldupex), czyli rozmowa w stylu jak przez walkie-talkie. Software z net2phone. Ja ćwiczyłm to na Penium 120 i działało. Więcej szczegółów na http://www.net2phone.com

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2003-04-10 17:43 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, Frankai jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy, mowie powaznie. :smile:

Jak miło, ze wpadaja do nas jeszcze inni, jak miło :smile:

Zbyszekp, sluszna uwaga, my budujemy, nieliczni tylko pokonczyli.:wink: Tylko ....cosik pogoda nam nie sprzyja jeszcze :sad:

Zielona, milo bylo zobaczyc się na Twoje liscie, ale co tam robi Kgadzina :razz:

Ja sie dostosuje! Jestem ugodowa! :lol:

 

Kuka, na litosc boska, nie znikaj! No co Ty, juz Cie lubimy, a polubimy bardziej, tylko daj nam szanse. Także - bądź tu! :razz:

 

Pozdrawiam cala reszte. :smile:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka - http://www.muller-godschalk.com/msnimages/-$.gif Dziękuję, choć nie rozumiem czym się tak zasłużyłem. Nie twierdzę, że w swojej profesji nie mam osiągnięć, ale tu o nich nie było. W jednym się z Tobą zgodzę - jest na Forum niemało osób z dużą wiedzą, ale najfajniejsze jest to, że to Forum łączy ludzi na tyle, że mocno sobie pomagają. Ja już też miałem okazję skorzystać z pomocy. Na Majce "żerowałem" w zeszłym roku :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...