Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiedyś, jak rejestrowaliśmy biuro, pani w urzędzie miasta tak odpowiedziała na moje pytanie " gdzie uzyskam wpis....",

- "a to w dziale usługi dla ludności" :grin:

Ja faktycznie lubię książki Chmielewskiej, można się pośmiać. Teraz jak mam kiepski nastrój mogę czytać GK na forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Dopiero zaczynam: i na Forum, i na budowie. A właściwie na budowie to zaczynam, ale walkę z Architekturą. Jeżeli przeżyję proces wydawania wuzetki, to... Na razie czytam wszystkie możliwe wiadomości na Forum, by uzyskać choćby min. wiedzy o co w tym całym budowaniu chodzi. Zazdroszczę wszystkim, którzy przez to przeszli. Zamierzam budować w Płaszowie, okolica nic szczególnego, ale działka od rodziny, a wiadomo "darowanemu...". Czy można do Was dołączyć? Nie ukrywam, że jesteście dla mnie nieocenionym źródłem informacj i może dzięki Wam nie stracę resztek nadziei na moje wymarzone miejsce na ziemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roan - Jakoś tak mi się kojarzysz z Rohanem:grin: - witaj na krakowskiej. Czytałe(a)ś ostatnie kilka stron? My naprawdę mamy dość, hm, specyficzne poczucie humoru. No i zachęcamy, cobyś nie wymiękł(a) jak niedawno objawione zjawisko pod nazwą Kuka.

Napisz cuś o sobie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Roan - przygotuj sobie listę niezbędnych numerów. Są to m.in:

- pogotowie ratunkowe i kardiolog. Średnio inwestor przechodzi 3 zawały w trakcie budowy,

- adwokat (jeżeli masz żonę). Rozprawa rozwodowa pewna, choć czasami udaj się uniknąć rozwodu,

- psychiatra - co jakiś tydzień w trakcie prace na budowie inwestor dostaje ataków furii. W co drugim przypadku pomaga gryzienie tynku na ścianie. Jeżeli jeszcze ścian niet i w co drugim pozostałym przypadku - interwencja pogotowia z długimi rękawami konieczna,

- najbliższego sklepu monopolowego i taksówkarza dowożącego towar. Jeżeli nawet - co graniczy z cudem - ekipa nie będzie uzależniona, to ty będziesz musiał topić smutki,

- swojego US-u - będziecie w bliskich stosunkach,

- księdza - coby się wyspowiadać z przekrętów na podatkach (kupowanie bez faktur)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi i miłe przyjęcie. Zważcie piszę to ostatnie bez " ". Trochę o sobie, a w zasadzie o nas, jak dobrze kombinujecie. Ro...- to Robert, mój mąż, a ...-an to ja, znaczy się Anna. Z hurtowniami nie mamy nic wspólnego, zwłaszcza sprzętu AGD. Jeśli chodzi o przetrwanie budowy to czuję się jakbym była już po, bowiem moja znajomość z Forum i z Grupą Krakowską, choś nieformalnie, trwa już dłużej. Przetrwałam więcej niż 3 dni, m.in. wszystkie posty GK!!! Trochę więc już Was znam.I podoba mi się Wasze poczucie humoru. A co do rozwodu z żoną, to mnie, z oczywistych względów, nie grozi, a mój mąż...Może kiedyś sam sie wypowie. Póki co, dzięki za dobre rady i czekam na więcej. Nię wymięknę (-kniemy!). Pozdrowionka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie moje poczucie humoru wykazuje tendencje spadkowe wprost proporcjonalnie do ciśnienia atmosferycznego. Niestety kawusi nie mogę, choć żal, a wszystko przez tego drugiego, co we mnie siedzi. Bo my tak razem, tzn. 2 w 1, ale już niedługo (!). Mam tylko nadzieję, że potyczki urzędnicze nie przyspieszą w tej materii sprawy. A propos, czy ktoś zna jakąś "panią Zosię" w Architekturze, bo przy obecnym braku planu zagospod. otrzymanie wuzetki grozi nam najwcześniej za pół roku przy życzliwości sąsiadów, a przy jej braku, co bardziej prawdopodobne, za rok lub dwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...