Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wpadłem do biura na chwilkę pomiędzy 350-tym a 400-tnym kubikiem betonu lejącego się dzisiaj (bynjamniej nie w d...) chyba bez umiaru..... :sad:

A tu miła niespodzianka - w poczcie trasa dojazdu na ognicho.:smile::smile:

Jak moje oczy będą w stanie przeczytać ten tekst a mózg opętany szarą masą (zgadnijcie jaką?:grin:) zrozumieć i przetrawić to podzielę się wrażeniami. Niestety jutro też zapowiada się lanie betonu na upale...... :sad: To nie jest wcale takie miłe zwłaszcza w nadmiarze. Ale na pocieszenie - wczoraj w TVP2 widziałem prognozę, że w sobotę i niedzielę ma nadejśc ochłodzenie i deszcz oraz burze. Chwila wytchnienia nareszcie nadejdzie....

 

Pit - recepta na angielski trawnik jest taka jak piszesz, tylko codzienne podlewanie połączone z cotygodniowym strzyżeniem (BROŃ BOŻE NIE KOSZENIEM) należy wykonywać przez 90 lat a nie 100! Ciekawe jak i kiedy ja dzisiaj podleję tą moją śliczną zieloniutką młodziutką trawę? Beton chyba skończymy lać o 21:00. A woda na spragnioną trawkę?????????????? O północy?????????:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,witam .Prawie piec dni nie moglem otworzyc strony .Dranstwo.Wiecie ile musialem sie naczytac.Mysle ze teraz bedzie juz dobrze .Zal ze niestety na jedenastego nie dojechalem

mysle ze odbije sobie po 11 lipca. Zycze Wam wspanialej zabawy:wink:

 

 

Majka wyczytalem w Muratorze Twoja opinie ze jeslibys budowala jeszcze raz to nie byloby piwnicy.Dlaczego? ze wzgledu na cene czy sa inne powody.:smile:Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich z grupy krakowskiej!

Mam zamiar rozpocząć budowę domku w okolicy Krakowa(Zabierzów)i pilnie potrzebuję solidnej firmy budowlanej-dom niepodpiwniczony,z pustakow ceramicznych,dachówka.Może,jako doświadczeni w budowaniu,moglibyście mi jakąś polecić?Będę wdzieczna również za wskazanie niesolidnych firm,o ile się z takimi zetknęliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kgadzina: była kiedyś nocna zmiana bluesa - nawiązujesz jak widzę i reprezentujesz nocną zmianę betonu ?

Trasa od Majki pokrętna i biegnąca przez eks-poligon, chyba wykrywacz min muszę od sąsiada pożyczyć :grin:. Jakiś GPS by się też przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...