Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obawiam się, że pałac i park w Balicach nie są widoczne z trasy, którą Wam przesłałam. Zaopatrzcie się w mapy "powiat krakowski" lub będziecie zmuszeni do uzycia nr. S.O.S :grin:

Jak pojedziecie dokładnie wedł. wskazówek traficie na 100%

 

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Majka dnia 2003-05-06 10:15 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po takich deklaracjach: że "na 100% traficie", zabiorę jeszcze porcję sucharów i miód pitny na wzmocnienie. Aaa i dodatkową baterię do telefonu, bo moja wytrzymuje już tylko 2 godziny rozmowy :grin:. Czy to będzie Majka Trophy ? Znaczy się lina i spaerki też będą potrzebne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym posiadać czapkę niewidkę i móc oglądać Wasze poczynania :grin: Saperki nie potrzebne, ale mapa, busola /taki kompas do wyznaczania azymutów/ mógłby się przydać :grin:

Trasa jest piękna, serio. Czasami należy jeździc bocznymi drogami, nie tylko autostradami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbednik skauta jest wrecz niezbedny :grin:. Siekiera, pila - no bo jak na tej malowniczej trasie zwali sie drzewo to jak przejedziesz?

Paciorki dla tubylcow, siano dla bydla i owiec ktore moga zatarasowac trace przejazdu oraz machorke dla pasterza ktory je prowadzi. Slownik gwary miejscowych zeby sie dogadac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracają piły spalinowe ? hmmmm - już czuję zapach spalin, słyszę warkot silników i zgrzytanie łańcuchów... :grin: Pitbull - wiedziałem, że na Ciebie można liczyć !

p.s. mogę zabrać glebogryzarkę spalinową - nada się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spokojnie - nie wiem jak Wasze, ale moje "pociechy" zamienią każdy kawałek ogrodu w kamienisty, pustynny step bez użycia jakiegokolwiek narzędzia. I nie zajmie im to więcej czasu niż potrzeba na upieczenie dobrze wysmażonego karczku :grin:.

To masz Majka też wkalkulowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pamiętacie, że ja mam dość spory kawałek ogrodu. Bałabym się bardziej, że dzieci mogą sobie zrobić krzywdę /moje są juz obeznane z terenem/ :grin:

Ognisko mamy zaplanowane w lesie, ale zapaleni wandale do prac ogrodowych zawsze są potrzebni :grin: /trzeba tylko odpowiednio ukierunkować ich zapędy/ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...