Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, CO JEST????????!!!!!!!! Poszliście sobie z forum wszyscy o 14:00??????????? Pewnikiem na piwo albo studiować mapy świata u Majki:grin:

A ja zaprawdę powiadam Wam - idzie marność nad marnościami, bo impreza się zbliża, a ludziska przyzwyczajają się do znikania przed czasem (to jakiś trening przed ogniskiem?).

To czemu nikt mnie nie pionformował?

Ja tu leję w skwarze dnia setki kubików betonu, więc forum odwiedzam po nocach zarywając sen, a krakowski aktyw zwiewa w połowie dnia? NIE PODOBA MI SIĘ TO!

Czujta się winne forumianki i forumianie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona - to masz z e-mail'em tak jak ja. Ja mam początek frankaa, bo zakładałem go żonie Agacie jak wylatywałem prawie 6 lat temu do Egiptu. Jak wróciłem, to go nie używała, więc zacząłem ja. Ponieważ wszyscy znajomi go znają, więc trzymam go już na dobre :smile: Oprócz tego mam drugi prywatny tutejszy (tu wiele się rzeczy robi podając e-mail), jeden adres śmieciowy (jak trzeba się gdzieś rejestrować i podać e-mail, to nich mi śmiecą na nim), oraz 2 służbowe (stary i nowy) z kilkoma aliasami każdy. Jak się ktoś pyta o adres e-mail, to mogę więc podać ponad 10 do wyboru :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie dlaczego mnie tam nie ma .Z glupoty Synu z glupoty.

Niezle sie zapowiada .Przeczytalem kiedys w gazecie ze jakis ktos powiedzial ze nie wazne jak sie zaczyna tylko jak sie konczy .To tak na dzien dobry. Wszyscy jeszcze spia .Ciekawe jakie sny Was drecza przed spotkaniem? :smile::smile::smile:

Gadzinko jesli juz tyle lejesz to nie polalbys i mnie tak po dalekiej znajomosci pod koniec lipca- nawet z kubla -tu nie ma lanego pniedzialku.

A troche po prosbie - ile potrzebuje czasu aby zamowic okna przed wstawieniem?

juz dzisiaj czwartek jakies wstepne cwiczenia przed jedenastym juz sie odbyly czy nie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rich - pewnie ćwiczą rozpalanie grila i pady na kocyk :wink: U mnie okna robi stolarz i sugeruje 6 tygodnie, a nie mniej niż 4. Wszystko zależy gdzie, kiedy i co zamawiasz. Jeżeli standard u dużego producenta, to możesz i w kilka dni dostać. Jak nie, to może i potrwać 3 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...