Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rich

Sorry za tak długi czas oczekiwania, ale w końcu udało mi sie przesłać ci na priva namiary na tą obiecana ekipę.

Wszelką prasę o ogródkach zbieram namiętnie więc będę zobowiązana dozgonnie.Nie dostałam od Ciebie nic na priva wiec nie znam namiarów

Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gajka

Pozdrowionka mój ogród jest malutki jakieś 44 ary:smile::smile::smile: Mam co kopać nie? Doświadczenia moje są Twoje jak tylko będziesz potrzebowała.Na grila już Cię zapraszam choć niestety pewnie się to jeszcze odwlecze troszkę w czasie. Ale nic to cierpliwi ponoć kamienie rozgotują.

Rich

Ja ciągle nie mam od Ciebie nic na privie choć od innych wiadomości dochodzą. Spróbuj może na moje nowe logowanie teraz jestem Agacka bez apostrofu bo tamto coś szwankowało

Pozdrawiam Was wszystkich równie bardzo goraco. Wsadźcie nosy w czapeczki to może Wam mniej zmarzną Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pawica chodziłam po swym salonie, hehehe, chociaż piasek pod nogami przyjemnie trzeszczał. Ja juz stól ustawiałam :lol:

Jasne, drzewka (3-5) owocowe planuję z uwagi na piękne kwiaty

wiosną, chociazby ze względu na to nie zrezygnuje z tego pomysłu.

Jeść jabłuszka tez lubię.

Lecz prawdziwy sad to może mieć ktos taki jak Aga :smile: matko boska

co za ary! Niczym Baska z Nocy i Dni :razz:

Pieczone kiełbaski będą na bank; raz w Myslenicach raz w Niepołomicach, kto jeszcze??? :smile:

 

Aga, kosztorysanta znalazlas?

Buziaki

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez fajnie wspominam etap urządzania w myślach domu, kiedy to w naturze widoczny był zarys wyłaniających się z ziemi fundamentów (to było wiosną). Ale teraz już nie jest tak fajnie: brak siły, kasy i czasu. Zeszłam do bardziej przyziemnych rzeczy, takich jak kupno pieca, bojlera, skąd skombinować na to kasę itp.

Mówi się, że wykończeniówka jest najdroższa, ale problem tkwi chyba w tym, że dużo już jest, chciałoby się jak najszybciej na swoje, a tu budowa pochłoniła już większość oszczędności ...

Podnieście mnie trochę na duchu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie państwo, sami obszarnicy :smile: Henzach 24 ary?

 

Nic sie nie martw Zielona, ja tez mam tylko (aż?) 10 ar, na więcej pieniążków brakowało, a tu słyszę, że jeszcze trzeba

zamurować troche bilonu :razz:

Grilowanie, raz tu, a raz tam byłyby miłym przerywnikiem

w pracach budowlanych. Na wiosnę moglibysmy pierwsze spotkanie

zwołać. Helsim głowa do góry, pisz się na kiełbaski coby humorek poprawić sobie i nam.

Buziaki, zauwazyliście, że pada snieg?

 

 

 

Ps. Nie poprawiam błędu :eek:

tylko powinnam napisać Helism :smile:

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Gajka dnia 2002-11-07 17:17 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i my byśmy się na te kiełbaski załapali? Jak w zeszłym roku kupiliśmy 14 arów to "spiewało" nam w głowie "w stepie szerokim, którego okiem...", itd. Postawiliśmy blaszak, powstały fundamenty i działka zrobiła sie jakby mniejsza. Zastanawiamy się czy jeszcze z paru arów nie dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, uroczyście pasuję Cię/Was na uczestnika spotkań

grilowych. Sprzeciwu nie było, więc Witaj w klubie kiełbaskowym.

:smile: :smile: :smile: :smile:

 

Ot apetyt rosnie w miarę jedzenia, skąd ja to znam :razz:

 

Obok nas jest jeszcze wolna działka, ponad 8 ar, tęsknym okiem na nią spoglądam, lecz to utopia na dziś. Marzenie zamknięte

w klatce zwanej "brak pieniedzy" :evil:

 

Co tam, nie zaprzątam sobie juz tym głowy, bardzo, ale to bardzo

cieszy mnie ten kawałek ziemi, który mamy i wszystkich kielbaskowych zmieszczę napewno :lol:

Buziaki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...