Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja mam taką wersję:

TOMEK Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii.

Bo jak nie to Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiiii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocni obcy :wink:

Wiecie co - kiedyś Ktoś na kierowniczym stanowisku strofował mnie, że tyle czasu spędzam na Forum będąc jednocześnie w pracy. Ciekawe czy ktoś zgadnie, kto to był :wink:

 

Majka - powinnaś się cieszyć :grin: Pokrzywa i oset, to szlachetne rośliny :grin: Nie wierzysz? To spróbuj jej użyć do czynności, przez którą Kraj Rad był wydawany na śliskim papierze :lol:

Poza tym zawsze możesz otworzyć centrum lecznictwa naturalnego. Będziesz leczyć ludzi z reumatyzmu. Mój pradziadek się wyleczył :smile: Naciął cały worek pokrzyw, wlazł do niego i się kompletnie w nim wytarzał. Tydzień dochodził do siebie, ale reumatyzm zniknął :smile: Na włosy mikstury będziesz robić. I pewnie jeszcze setki innych rzeczy. Jak połączysz biuro, lecznictwo i agroturysykę, to będziesz miała taką kasę, że wykupisz to Forum razem z nami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Majka nie chce pokrzyw, nie chce kasy, nie chce forum i na pewno nie zakwateruje nas. Zaszyła sie głęboko w puszczy i chce mieć spokój, ( czy ja juz mówiłem, że ktoś łazi za mną ?) . http://mleczko.onet.pl/_i/rysunki_dla_wszystkich/rozmowki_polsko_polskie/rozmowki_kryminalne/d3.gif

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-05-09 00:13 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-05-09 00:14 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-05-09 00:30 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-05-09 00:34 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...