Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Jaro, swietnie to przekazales, "od razu do rzeczy" i wszystko stalo sie jasne. Ciesze sie, ze tak fajnie bawiliscie sie, myslalam o Was w tym czasie, nie czuliscie ???? :razz:

Nic tam sie Wam nie poplatalo/pomieszalo przez te moje mysli ???

Wierze, ze na nastepne spotkanie dotrzemy i my, tylko.........

Wy juz sie zgraliscie, a ja pozostane na uboczu :sad: :cry:

Chyba, ze jeszcze ktos dolaczy, taki z boku jaki ja - :lol:

 

Milo sie tu wchodzi, ze smutkiem wychodzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała tak nieśmiało ten pierwszy! :smile:

Frankai żałuj prawdziwie że Cię nie było, takiej imprezki drugiej nie będzie! Słyszałam,że będą lepsze :grin:

Jaro jesteś webesciakiem-gawedziarzem!-jak na ojca przystało-aż szkoda że nie palisz fajki:grin: Jak film zaniesiony do wywołania? Mój dopiero do odboiru w piątek :sad:-wybaczcie jakie miasto takie możliwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - najlepsze streszczenie po imprezie jakie kiedykolwiek w życiu czytałem. Uśmiałem się do łez:grin::grin::grin:

Agacka - gratuluję taaaaaaakiej córy, co to nie boi sie dla słusznej sprawy skoczyć w wodę. Jakbyś ją chciała nauczyć skakania w ogień, to przyślij do mnie na kurs. Najwyżej znów będzie trzeba ją umyć i wtedy znów się nada.....:grin:

Frankai - przeprowadź się wreszcie na krakowską i przyjedź do nas na następną impressssskę. Ból brzucha wtedy będziesz miał zagwarantowany z przynajmniej dwóch powodów. Zgadnij jakich?:grin:

Henzach - gdzieś przepadł?!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - myślałem o tym, że ze śmiechu i przejedzenia. Niemniej jednak na Twoje życzenie przyprawimy siarką co się tylko da. Życzenie Gościa jest dla nas rozkazem!:grin:

Ewentualnie zamiast siarki (jak ktos lubi ostro) mamy taki zwyczaj że wszystko pieprzymy.:wink: I co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A....... wracając do dnia przedwczorajszego - tak smiesznie wyszło, że najbardziej utajniaczonym forumowiczem naszej grupy została Gajka. (Nikto jejo nie widieł, nikowo ona nie widieła:grin:)

Ale każdy kij ma dwa końce - Gajko - przy następnym spotkaniu dostaniesz do rozwiązania test o nazwie "Who is who w grupie krakowskiej?". Strasznie jestem ciekawy czy pobijesz rezultat jaki uzyskał Jaro gdy w tej samej konkurencji startował w niedzielę? Będziemy trzymali kciuki!

 

I pisz do nas częściej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-05-13 07:59, kgadzina wrote:

. Strasznie jestem ciekawy czy pobijesz rezultat jaki uzyskał Jaro gdy w tej samej konkurencji startował w niedzielę?

 

 

No cóż wypadłem fatalnie: w mężu Agnieszki rozpoznałem pita (wyglądał groźnie :grin:) a w żonie pita rozpoznałem Agacką. Samą zaś Agacką wziąłem za żonę kgadziny. :grin:

 

Dobrze, że Pepe nie wziąłem za Tomka :grin:

 

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: jaro dnia 2003-05-13 09:09 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...