Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majka - Ty jesteś taka aspołeczna :eek: To chyba trzeba poinformować odpowiednie urzędy. Trzeba zmusić wszystkie takie aspołeczne jednostki do pracy w kierunku poprawy wizerunki naszego kraju. Tym którzy nie chcą żyć długo i szczęśliwie i potwierdzać tym sam słuszności drogi obranej przez nasz kochany rząd - mówimy zdecydowane NIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to moglo sie stac ze nie dojechalem .Taka impreza ze zazdroszcze Wam wszystkim i jeszcze wiecej oraz dzieki za wspaniale komentarze.Jesli nastepne spotkanie to bardzo prosze po 1 sierpnia.:smile:

Przed impreza wyslalem dwie wiadomosci z zyczeniami i nie ma po nich sladu.

Mam propozycje - jesli wyrazicie zgode oczywiscie zaprojektujmy wspolnie plakiete lub medal grupy krakowskiej odleje go osobiscie zreszta w brazie i bedzie mila pamiatka dla prawnukow .Na nastepnym spotkaniu mozna byloby o tych projektach podyskutowac. jest to rowniez propozycja dla Waszych pociech. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-05-13 07:59, kgadzina wrote:

- tak smiesznie wyszło, że najbardziej utajniaczonym forumowiczem naszej grupy została Gajka.

Ale każdy kij ma dwa końce - Gajko - przy następnym spotkaniu dostaniesz do rozwiązania test o nazwie "Who is who w grupie krakowskiej?".

 

 

Kgadzino, jestes przesympatyczna gadzinka. Ja mialabym Cie nie poznac? Sercem, sercem Cie poznam, tylko nie rumien sie. :razz:

 

Ok, wchodze w te zabawe - zgadywanke, ale powiecie chociaz po jednym zdaniu? Nie! To bedzie trudniej, a tymbadrziej, ze ja w ogole mam tendencje do przekrecania, wiec pomylek moze byc wiele.

Ok, Rich - Twoje pomysly mi odpowiadaja. Bylbys nastepnym, niewtajemniczonym, he he he, I rowniez do zabawy zmuszony, he he he. Tylko, czy bylbys teraz napewno? Ja- tak!

Pozdrawiam Was

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, Majka, Pit, WIELKIE DZIĘKI za dzisiejszy dzień. To było naprawdę wspaniałe! I człowiek znów czuje, że ma po co żyć!

 

Gajko - ja własnie się rumienię. To znaczy nie w tej chwili, ale tak w ogóle i bardzo często. Jakkolwiek przyczyną tego jest... (no wymyślam szybko to kłamstwo:cool:

 

Rich - pomysł z medalem świetny, chociaż zamiast dawać go do zabawy dzieciom wolałbym umieścić na jakimś ważnym miejscu w zbudowanym i wykończonym wspólnym muratorowo-forumowym wysiłkiem:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, dziś apel o wsparcie sms-owe dla naszej Agackiej. Jakis czas będzie bez internetu i nie możemy dopuścić do tego, żeby poczuła się opuszczona przez nas (i przez świat). Kto ma jej nr komórki niech wysyła wiadomości tak jak wczoraj do mnie (za co jeszcze raz dziękuję).

Forumowicze grupy krakowskiej łączcie się!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie jej nie poniosło, tylko z przyczyn obiektywnych nie ma dostepu do netu. :sad:

 

Majka - nie opowiadaj, że u Ciebie w domu nie ma internetu, bo:

1) Masz telefon stacjonarny? - Jeżeli tak, to masz również i internet.

2) Jak już nam wiadomo inetrnet można mieć nawet pod sosną byleby sieć komórkowa miała zasięg:grin:

 

Piszta, piszta ludziska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Kgadzinko - ja też mam telefon stacjonarny (hmm. co to znaczy stacjonarny ?) ale jest to tzw. telefon radiowy i chociaż jeszcze :grin: nie zablokowałem wyjścia przez "0"to jest kicha a nie internet. Tutaj zorrowym sprytem wykazała się TPSA która najwyraźniej nie chce zarobić tych paru złotych więcej...

Aklimatyzuję się do nowych warunków. Mam teraz dalej do zoo a bliżej do Majki - czy to coś znaczy ??? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic :grin: Pracujemy w innych godzinach, nawet stłuczka nie ma szans nam się zdarzyć.

Posadzilismy jałowca /dziura m3 wykopana, ziemia, czyli żwir i gruz wyrzucony, lżejsza ziemia wrzucona/ - może mu się spodoba.

Został jeszcze ten mały szpilkowy :grin: i perukowiec. Są w doniczkach, więc atmosfera jakby mniej nerwowa.

Przybyło nam wody w stawie, czy jest jakiś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...