Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Was wszystkich bardzo pięknie :smile: dziękuje za wsparcie Sms-owe to naprawdę działa mobilizująco:grin: Krzysiu specjalne dzięki za apel (ciekawa jestem czym się odpłacę:grin:)Pit obiecuje publicznie że nie przyznam Ci zadnej palmy!Majka zbieraj tą wodę - wszycy skorzystamy! Gajka kolejne spotkanie obowiązkowo z Tobą i rodziną Rich to tyczy także Ciebie-co prawda nie wiem czy możemy Ci obiecać 2 spotkanie po 1 sierpnia,ale na pewno któreś kolejne:grin: Jaro Ty tu nie mydlij oczu trawą Kgadziny tylko gdzie zdjęcia?:eek: Prześlijcie mi WSZYSCY adrtesy mailowe bo zaczynam rozsyłać zdjecia z Grila!

A ze złych wiadomości to nie wiem kiedy mnie podłączą:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitbull - jak synek pójdzie w moje ślady, to nie będzie wspierał Ciebie, tylko nierobów podających się za dyskryminowanych, tak jak TFU!!! ja to teraz robię. I to całkiem charytatywnie, bo najpierw trzeba 10 lat wspierać, żaby uznali, że jesteś dobrzym człowiekiem i jednak coś Ci z tej kasy uznali. :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinam się od koputera na dłużej niż 4h, to nie pępowina :grin:

Czasami trzeba porozmawiać z dziećmi, sprawdzić czy mąż jest jeszcze mężem :grin: i takie różne inne sprawy, do których komp. jest zbędny. Gdyby nie Wy, to z obrzydzeniem wpatrywałabym się w ten ekran przedemną. Po dniu pracy myla mi się juz HRG z SSH, MLA z MLE itp.

Agacka, masz mój mail, mam nadzieję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kgadzino, widzisz jak Cie znam :razz:

 

Aga, jasne, ze z rodzina - tylko czy napewno moja? :wink:

 

Czy te zdjecia to tylko dla tych ktorzy byli obecni?

Jesli nie, to moj e-mail jest w profilu. He he he sprytna sie robie, to tak ucze sie przy Was :lol:

 

Mowicie o jakies akcji SMS, a ja nie wiem, beztalencie, o co chodzi. Kogos trzeba wesprzec :smile:

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Zajrze jutro jak zwykle o swojej porze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro: trawa jest cudooooowna. Ma kolor wściekłej zieleni (he he jakby mogła mieć jakiś inny) .A najważniejszą zaletą wszystkich dni poczynając od minionego piątku jest fakt codziennego padania:grin: deszczu, co powoduje, że nie muszę podlewać ukochanych ździebełek. Było nie było zawszeć to godzina zaoszczędzona na zabawę z dziećmi oraz żonką:grin: (czyli godzinka dla gadzinek:grin::grin::grin:).

 

Aga: musimy sobie pomagać. W końcu jesteśmy z Polski południowej. Co do formy odpłacania to może rzeczywiście należy przemyśleć sprawę?:grin: Albo może jednak lepiej nie traktujmy tego po żydowsku (czyli wg przysłowia żeby kochać się jak bracia a rozliczać jak Żydzi, hmmmmm.... nie urażając Żydów), skąd wiadomo kiedy kto będzie w potrzebie? A poza tym jak jeszcze nie wiesz kiedy Cię podłączą znów do netu, to tych dni nazbiera się trochę (i kto by to wszystko zliczył?:grin:) Czekam z niecierpliwością na zdjęcia, gdyby trudno "wchodziły" to mogę podać Ci kilka innych adresów mailowych:grin:

 

Gajka: akcja SMS dotyczy osób, które w danym dniu nie mogą z różnych przyczyn być na forum:smile:

Zajrzyj na prywatne wiadomości, jest tam coś dla Ciebie.

 

Aha - jutro od 13tej znów leję beton do wieczora.........

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: kgadzina dnia 2003-05-15 23:08 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!!! I tu się Kgadzina pomylił!!! Tak działają SMS-y w normalnym kraju :wink: Niech ktoś spróbuje wysłać SMS na moją komórkę tutaj. Nie ma szans. Jedyny sposób to bramka www lub e-mail. Oczywiście jest obejście, bo większość komórek pozwala wysyłać e-mail'e, ale co to za przyjemność mając Nokia 3310 wstukiwać cały 18 znakowy e-mail, że nie wspomnę o moim najstarszym adresie, który ma ich 21 podobnie jak służbowy. Brrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Moja trawa też rośnie :grin: A w stawie pojawiła się parka dzikich kaczek. Pewnie Pepe spróbuje je upolować.

Michał wrócił zadowolony z zielonej szkoły, dzisiaj mają wyjście do Anikino, jutro jedzie na wycieczkę zbierać zielsko /ze studentami farmacji/, za tydzień na 3 dni na rajd zuchowy na Bene. Zyć nie umierać. Ale jak ja sobie z tym poradzę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk Ci przywieze grzybki halucynogenne albo konopie dziko rosnace to jakos sobie dasz rade :grin:. Cisza, blogi spokoj w domu ... tylko Pepe poluje na kaczk i obiad jest nie trzeba do sklepu chodzic. No to jest odpoczynek :grin:

Faktycznie intensywnie operujemy na gg - no bo ile mozna wytrzymac z tak dzilajacym forum ... no ile .. no ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit - to nie podpucha, jeśli masz chwilkę czasu i będziesz jechał w okolicach Zabłocia - to zapraszam na wizytę. Tylko koniecznie weź kask ze sobą, bo nie zostaniesz wpuszczony.

Jak mi fotokomórka wpadnie do betonu, to będzie trzeba koniecznie na nią zadzwonić. Ale nie po to, żeby zlokalizować gdzie wpadła, tylko, żeby w tym miejscu beton się przynajmniej porządnie zawibrował:grin:

Z trawą masz 100% racji. Już teraz jak na nią patrzę, to przychodza mi myśli o konieczności kupna kosiarki. To straszne! Kęsim mojej trawce! Buuuuuuuuu!:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - jakos nie zauważam zmniejszenia intensywności rozmów:grin: Rzeczywiście, przepływ na gadu gadu i tlenie wzrósł, więc teraz człowiek ma do obskoczenia kilka rozmów naraz. No a forum jest teraz jedynie jedną z WIELU płaszczyzn prowadzenia dyskusji. Podaj nam swoje gadu-gadu a zapewniam Cię że nie będziesz sie nudził (podobnie jak my się wcale nie nudzimy)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...