Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za duzo spraw na glowie przed wyjazdem.Chce zaczac budowe okolo 1 sierpnia .musze wszystko dograc przed wyjazdem abym nie mial przerw .Wprowadzic chce sie przed Bozym Narodzeniem.Zatem wielki bol glowy.Jedno jest dobre mam dobra ekipe budowe rozpracowana tylko jeszcze pozostalo mi wyszukac dobre sklady budowlane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nos do góry będzie dobrze, po porady zgłaszaj się na krakowską tu sami specjeliści od składów-i do tego chętnie współpracuja :grin: Tylko na pierwszy rzut oka wygladają groźnie a tak naprawdę to super ludzie (wiem bo sama sprawdziłam osobiście!)Już się cieszę,że całkiem niedługo będziemy mieć kolejne miejsce do spotkań!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rich - zgodnie z rozkazem Majki podaję: G-G można zainstalować z http://www.gadu-gadu.pl/ . Będziesz miał problemy jak ktoś będzie Ci pisał polskie literki - bo wyjdą "krzaczki". No chyba że sobie doinstalujesz "literki" :wink: Jeszcze nie sprawdzałem, czy wystarczy dołożyć klawiaturę i pewne ustawienia międzynarodowe. Nie ma problemów z używaniem GG. Komunikuję się i z Polską i wewnątrz USA.

 

Polecam zainstalowanie sobie ikonek z http://www.emoty.com Należy wybrać wersję "Full 2.5 ". Jak zobaczyć więcej tych ikonek w oknie jest napisane w pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia właśnie są rozsyłane! Kto jeszcze nie dostał lub też chce to proszę o informacje na mojego maila(tym sposobem zyskam Wasz adres:grin:): [email protected]

Zdjęć jest 16 i zajmują straszną ilość miejsca więc wysyłam je po 3 by Wam nie zapchać skrzynek :grin: Uprzedzam będą sie długo ściągać-tak przypuszczam bo wysyłam je już 2 godziny:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prywatne zajrzalam, dzieki Kgadzino :smile:

 

Aga, najpierw jestes na GG i juz tutaj, ile Cie jest??? :razz:

A ja moge tez zdjecia otrzymac?

 

Rich, nakladasz sobie niezlo tempo, tylko podziwiac i trzymac kciuki. Tak tez zrobie.

 

Jaro, na pocieszenie Ci powiem, ze tez nie moglabym GG w pracy uzywac. Nie jestes wyjatkiem, wiec piszmy na Forum.

 

Pozdrawiam - w ogole jest tu ktos? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka - ja jestem :grin:

 

Agacka - wyślij mi też. Jak wysyłasz, to najlepiej na raz do wielu osób. W ten sposób Twoim kablem idzie toto tylko raz. W obliczu nowych zgłoszeń wywyłkę rób raz dziennie. Możesz poprosić też kogoś kto ma szybkie łącze o redystrybucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...