Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to zgodnie z zapowiedzią nocna zmiana podsumowuje:grin:

Dzień dzisiejszy do udanych NIE należy bo:

1) Agacka nie ma dostępu do internetu w dzień i nie wiadomo kiedy będzie go miała :sad:

2) Jaro ma zakaz używania gg w firmie (na czym z pewnością wiele traci):sad:

3) Pit się nie starał i nie uczestniczył dziś w Grupie Wsparcia (choć nie ma szlabanu na gg):sad:

4) Majce spóźniał sie transfer i jednym okiem patrzyła na forum a drugim za okno, a to jest niebezpieczne dla oczu:sad:

5) Rich ma mieszkać zbyt daleko od Krakowa:sad:

6) Martula i Henzach nie odezwali się od łaaaaaaaadnyyyych paru dni:sad:

7) Gajka - patrz punkt 2:sad:

:cool: kgadzina miał dzisiaj betonowanie do późna i nie skosił swojej świeżej trawy, a poza tym dowiedział sie że jutro ma następne dwa betonowania i to rozwala mu cały weeekend:sad::sad::sad:

9) Na pogodzie podali że w niedzielę ma być deszcz:sad:

10) Wszyscy nadal nie mają zdjęć z niedzieli:sad::sad::sad::sad:

 

Czy jeszcze komuś nie dokopałem?

 

Aha w TVP1 był film o godzilli, ale zdrzemnąłem się zaraz na początku, a jak się obudziłem to już na innym programie był MATRIX. Więc miałem pomieszane wątki i nie wiedziałem czemu ta godzilla biegała po ścianach:grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tu jest jak na gqadu gadu o pipci przed północą a ja zaraz zacznę budować i się boję! Może trochę merytoryki i wsparcia a nie ble ble...Hej Krakusy kto pomoże i powie np coś na temat do której firmy mam się udać aby mi zabezpieczyła wtargnięcie na działkę /potencjanle/ a czym kryć dach o 20% spadku i kto to zrobi? Podobno gonty bitumiczne to chłam!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich o poranku wibrującym śpiewem ptaków, a szczególnie nowe "mięsko" czyli Ciebie Dżolko!:wink:

 

Do wczorajszej listy inwektyw zapomniałem dodać, że następnym minusem są bardzo zimne ostatnio noce, no a dzisiaj to przegięcie - w tech chwili jest 3,3 stopnia Celsjusza. Dobrze że chociaż powyżej zera...

 

Rady dla Dżolki (przekręcam nicka, ale tak mi jakoś pasuje...:grin:):

1) O sprawy techniczne pytać na wątku "wymiana doświadczeń". Wtedy pomaga nie tylko Kraków z jego najlepszymi okolicami, ale CAŁA POLSKA.

2) Sposób na to, żeby nie zdradzać lokalizacji działki - trzymac język za zębami, a natarczywie pytającym udzielać informacji w stylu, "działka jest w Krakowie, 10 minut od centrum".

 

Pozdrawiam raz jeszcze, zwłaszcza śpiących snem sprawiedliwego, no i wszystkich pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich w to piękne rano!Słoneczko świeci pięknie,ale to nie wszystkim się to podoba:sad:!

Jola coś widzę że humor jakiś taki zmarniony,to nie dobrze sa inni którzy maja gorzej bo np nie moga sie jeszcze budować :sad:

No to cóż pozostaje mi życzyć wam miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj dokonała się ZBRODNIA!

Tak, forumianki i forumianie, TO stało sie dzisiaj...

 

Moja od jakiegoś już czasu hołubiona, wielbiona i nie dająca mi spać po nocach UKOCHANA dziś złożyła głowę i oddała ciało...

I jam był tym, który tej zbrodni dokonał...

Dręczą mnie wyrzuty sumienia, ale cóż, TO jednak MUSIAŁO kiedyś się stać.:sad:

A taka była śliczna... Taka delikatna... Tak całkiem zupełnie MOJA! Troszczyłem się o NIĄ, dbałem, żeby miała wszystko czego potrzebuje, a jednak dziś... Ja musiałem, ja naprawdę musiałem to zrobić. Nie krzyczcie na mnie, nie dołujcie bardziej niż będę w stanie znieść, ja już swoje odczułem i jeszcze odczuwał będę...

Pogrążony w bólu kgadzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, karty zostaly odkryte :grin:

Teraz należałoby wybrać, które umieścić na oficjalnej stronie GK.

 

Wolny weekend zszedł mi szybciutko, opowiem w skrócie:

- zalożyłam 20m2 trawnika

- skosiłam 2ary trawy i chaszczy wysokiej po kolana

- posadziłam perukowca i iglaczka

- posadziłam przywiezionego w niedzielę sporego rododendrona

- wsadziłam w ziemię razem z donicą olbrzymiego oleandra

- identycznie posadziłam glicynię, bo nie ma jeszcze tarasu, po którym ma się rozrastać

- posadziłam przy płocie, na łące 2 krzaki krzewuszki

Szczegóły tych operacji możecie sobie wyobrazić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę szybciej wywołać swój film, jako że zdjęcia Agackiej nie uwzględniły dwoje Niezwykle Ważnych Uczestników. Pitbull został potraktowany stanowczo zbyt marginalnie a brakuje ... no kogo, kogo brakuje ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...