Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pit, jako znany czajnik, ciągle się chował, a Agnieszki nie ma, bo robiła zdjęcia :grin:

Pepe leżała w cieniu. Tomkowi z rana kosił "przykopy", jeżeli wiecie co to jest :grin:, potem pojechał odebrać dzieci z wycieczki, wrócili na 17-stą. Zobaczył wykoszony kawałek łąki, wjechało mu to na ambicję - skosił z 10arów i..... padł na 2 dni :grin: Chodzi i jęczy :grin:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Majka dnia 2003-05-19 10:28 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - to doskonały pretekst,żeby zmusić Tomka do kupienia kosiarki. Nieprawdaż? Niech zacznie myśleć już teraz o swoim kręgosłupie:grin: Oczywiście Życzymy mu jak najlepiej (Tomkowi).

 

 

Agacka - jak będziesz rozsyłać zdjęcia nieobecnym, to nie zapomnij pozmieniać tytułów poszczególnych fotografii, bo to może zepsuć całą zabawę zgadującym kto jest kim:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może coś o wierności? :grin:

Król Artur wyjeżdżał na krucjatę i postanowił, że kupi swej żonie pas cnoty.

Poszedł do kowala, a ten mówi, że ma najnowszy krzyk mody - pas z gilotynką! Więc kupił go Artur, założył żonie, zabrał klucz i pojechał.

Po paru latach wrócił i oczywiście chciał sprawdzić rycerzy okrągłego stołu, czy nie uwiedli mu żony. Postawił ich w rzędzie i kazał spuścić spodnie:

11 miało obcięte filutki, wyjątkiem był Lancelot...

Król załamany:

- Moi wspaniali rycerze okazali się bandą hołoty! Na nikogo dziś nie można liczyć! Tylko Ty - wierny Lancelocie mi się ostałeś...

- i spojrzał wyczekująco na Lancelota, by ten coś powiedział... Lecz Lancelot milczał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony południowo - zachodniej, piekne miejsce wśród mchów i paproci :grin:

Jak jesteś, to pisz coś czasem. Czym grozi posiadanie GG na kompie w pracy? /Oprócz tego, ze czlowiek się obija, zamiast pracować :grin:/

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Majka dnia 2003-05-19 14:00 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro

I co ... mam to zmienić. Skoro już pewnie wszyscy zobaczyli.

Ja tam od razu poznałam who is who. Przecież to widać na pierwszy rzut oka.

 

Ok. Zmieniłam, kto jeszcze nie zdążył to ma jeszcze zabawę z odgadnięciem who is who?

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Zielona dnia 2003-05-19 14:29 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...