Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszli, aleć przecie wrócili. Rzucili ten beton w cholerę:grin: i wrócili. Nocna zmiana wita wszystkich.

Baaaaaaaaardzo mi się spodobała droga dedukcji Gajki na temat hu ys hu.....:grin::grin::grin:

 

Gratuluję Agackiej i Jaro cytatu w 6. numerze Muratora.:smile: Tylko kubków już nie dają:sad:

 

Dzięki ponownie Grupie Wsparcia (Wy wiecie kto) za dotrzymanie towarzystwa w dzisiejszym betonowaniu na deszczu. Zapraszam na następne dni:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Też to słyszałem. Szkoda tylko, że takie poglądy pojawiają się jedynie w rozmowach mężczyzn o podobnie widocznej "inteligencji". :grin:

Teraz też niestety nie mogę chodzić bez czapeczki, bo jak pada deszcz to strasznie dudni mi w głowie. Żona mówi, że to efekt pudła rezonansowego, i że to przejdzie jak je czymś wypełnię. Ciekawe co ma na myśli?:roll:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-05-21 11:46 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie wreszcie mam wielbicielkę!!

No to specjalnie dla Niej:

Instruktor spadachroniarstwa mowi:

- I pamietajcie. że najpierw ciągniemy za pierwszą linke, a jak się nie otworzy to ciągniemy za drugą.

Na to jeden z żołnierzy

- Panie poruczniku, a co się stanie jak i druga nie zadziała

Na to porucznik:

- To wtedy czytacie instrukcje zamieszczoną w tylnej kieszeni.

Przyszedl czas lotów i prób spadochronowych, jeden z żołnierzy zauważył ze nie zadziałała mu pierwsza linka, więc ciągnie drugą, a gdzy i ta nie zadziałała to siega po instrukcje i zaczyna czytać:

"Zdrowaś Mario Łaskiś Pełna Pan z Tobą" )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiera się na moich relacjach no i ostatnio na przesłanych mi zdjęciach. Jest więc, jak to się zdarza usłyszec w innym kontekście, forumowiczem aktywnym, ale nie praktykującym. Przy okazji. Zdjęcie zbiorowe wskazuje, że chyba nie tylko ja nadużywałem czapeczki.:wink:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-05-21 12:33 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...