Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gajka - ja Ci dam stare oblicze! Diabelski rocznik (czyli nasz - Twój i mój) nie upoważnia Cię do ferowania takich osądów:grin: Stanowczo protestuję!

 

Widzę jak wiele tracę babrząc się przez dzień w betonie. A tu na forum dzieje się tyyyyyyyle ciekawych historii.:smile: Na szczęście Grupa Wsparcia działa. Dzięki za dzisiejszy dzień. A ponieważ jutro ma być replay z dzisiaj, to ponownie apeluję o wysyłanie do mnie sms-ów. Swoją drogą to zastanawiam się kiedy ktoś wreszcie na tej budowie spyta czemu ja tak bez przerwy:grin: (no! nie tak do końca bez przerwy ale...) grzebię w tym telefonie. I będę musiał skłamać że prowadzę dziennik budowy dla celów firmowych i zapisuję KAŻDE zdarzenie, które mi się rzuciło na oczy z podaniem daty, godziny i minuty zaistnienia. Bo dzisiejsze telefony mają takie różne możliwości, żeeeeeeee..... :grin::grin::grin:

 

Jeszcze raz przypominam Grupie Wsparcia o potrzebie na jutro. Aha - i na piątek też. A kto wie czy znów nie na sobotę. No, w każdym razie JUTRO. Kiedy to będziecie czytać, to będzie już DZISIAJ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ciekawe, kto się do nas jeszcze dostanie. Straszne kłody rzucają pod nogi. :grin:

Mój mąż - Tomek dba o mnie niezmiernie. Jak popadam w marazm od razu wyszykuje jakąś niespodziankę. Otóż wczoraj zostawił mi auto, deszcz leje, zaliczyc trzeba dentystę, odebrać dzieci, jakies zakupy i do domu. Jadę sobie, jadę a tu widzę - świeci się kontrolka hamulców. Pierwsza myśl "idiotka, jadę na ręcznym" :grin:, druga myśl już nie była tak wesoła. Tak więc, przejechałam cały Kraków w jedną i drugą stronę używając tylko 2 pedałów /wychodząc z założenia, że na trzeci nie należy specjalnie liczyć/ :grin:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Majka dnia 2003-05-22 09:24 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...