Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hurrrrrrrraaaaaaaa! Stare forum wróciło! Nareszcie można normalnie popisać jak człowiek. A więc tradycyjnie tą drogą składam podziękowania tym, którzy wspierali mnie dzisiaj przy betonach.

Zapraszam na dzień jutrzejszy - też mam beton od rana do popołudnia. Jak to się dzieje,że ja go nie znienawidziłem to jeszcze nie wiem. Muszę lubieć tę szarą masę. Może dlatego, że z pewnej odległości przypomina zmielony mózg? Zmielony czy nie zmielony, ale zawsze to jakaś inteligencja. Ooooooooo, beton to niezmiernie inteligentna bestia! :grin: Kiedys jeszcze o tym porozmawiamy.....

 

Fajno, że jest stare forum, ale jak nam oddawali nasze stare forum, to mogli też oddać i posty z nowego. Tego nowego forum w ogóle mi nie żal, ale postów owszem. Bo znów uleciała w nicość jakaś cząstka historii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę! No po prostu nie wierzę, że przez całą calusieńką sobotę nikt tutaj nie zajrzał! Albo wszyscy mieli tyle pracy w ten pogodny dzień, że nie starczyło czasu coby tu coś nastukać, alboooooooo...... uczestniczyli w działaniach Grupy Wsparcia. :grin: I to jak uczestniczyli! TAKIEGO wsparcia to się naprawdę NIE SPODZIEWAŁEM! Załodze wspierającej dziękuję najszczerzej jak potrafię! TO przeszło moje wszelkie oczekiwania.

Ale ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, to już mam pomysł na następne urozmaicenie działań wspierających:grin: Ale może go jeszcze nie będę zdradzał? "Wymsknie" mi się tylko, że to może być aktualne, jeżeli wsparcie będzie potrzebne znów na sobotę.

Jeszcze raz Wielkie Dzięki Grupie Wsparcia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak. W sobote jeszcze pracujemy. Jesli nie na chleb to wokol domow. Latwo jest stwierdzic ze w sobote i niedziele jest calkowita cisza forumowa lub grupowa.Ostatnio nawet frankai sie nie odzywa .A mnie zostalo jeszcze do wyjazdu cale osiem tygodni .HA HA Pozdrawiam Was :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ojciec grupy krakowskiej, w imieniu wszystkich ojców chciałem złożyć życzenia

 

Wszystkim mamom z krakowskiej -

pewności, że bycie mamą nie jest mniej ważne niż kariera biznes-women ,

pociechy z pociech,

i kwiatka, buziaka,laurki - od syna lub córki :grin:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się musiało tak skończyć ! Ostatnio nic tylko cięgiem lał beton... Nawet w niedzielę, tfu bezbożnik jeden :grin:. Nic dziwnego, że go rodzina w końcu przegnała. A Majka, znana dobrodziejka zwierząt i trudnych przypadków, przyjęła ... do swojego stawu. :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złożę życzenia wszystkim kochanym Mamom w imieniu wszystkich naszych malutkich, średnich i całkiem już wyrośniętych pociech (nie tylko w ludzkiej postaci:grin:), żeby...

 

żeby na Waszych twarzach uśmiech gościł zawsze...

a Wasze spracowane dłonie odnalazły ochłodę ukojenia...

żeby w każdym dniu świeciło dla Was słońce radości...

a najskrytsze marzenia w końcu się spełniły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...