Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oj, tak, ja mam olbrzymią alergię na /jak to Pit delikatnie nazwał/ oszołomów :grin: Włos nie tylko mi się jezy, ale nawet gwałtownie siwieje.

Gajka, to pierwszy syn - dzieckiem studenckim? :grin: A tu za taką emerytkę próbowałaś uchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majka, cos w tym stylu :razz: No co, przeciez blizej mi do emerytury niz dalej, 40 juz skonczylam :sad: :sad:

 

Aga - tak jak dr. Wilczur powiedzial, nie da sie za jednym razem ustalic przyczyny choroby, ale warto pochodzic, zadbac o to, by pozniej dzieciak nie mial klopotow. Glowa do gory - wszystko da sie leczyc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka jest alergiczką.Parę lat temu pediatra wysłała mnie do alergologa. Bardzo sympatyczna pani doktor zrobiła testy - pokłuli jej ręce i diagnoza - uczulenie bardzo duze na pyłki traw i drzew, troche na pierze, żadne na sierść.Dostała leki, a po dwóch latach szczepionke odczulającą. Jest po drugim roku jej stosowania i widać zdecydowaną poprawę.Wszystko było załatwione w ramach kasy chorych.Płacę tylko za szczepoinke (dość droga) i leki(przeważnie ryczałt).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk. Można :wink:.

Witam grupę krakowską :smile:.

Poszukuję ekipy do położenia regipsów na poddaszu. Trochę mam nóż na gardle, bo przeprowadzka 28 czerwca. Mam niby umówioną ekipę (bardzo solidną i bardzo rozchwytywaną niestety), ale coś zwlekają z przybyciem na moją budowę, a jeszcze mają sporo pracy poza regipsami.

Pozdrawiam :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich przebudzonych tak pięknym porankiem:grin: Dzisiaj to już chyba doczekamy się deszczu co? Bo jakoś tak nie mam serca patrzeć jak moja traweczka pragnie wody ( a nie mam kiedy jej podlać - no chyba że betonem:sad: )

Trzeba by wzorem starożytnych Indian zatańczyć jakowyś taniec deszczu. Ale nawet sam pan Wieczysty nie podał kroków do Tańca Deszczu - no i mam teraz klopocik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - już można się logować automatycznie bez podawania hasła za każdym razem - brawa dla redakcji!

 

Martula, Zbyszek - to ja proponuję kompromis, w nocy lekka mżawka lub deszczyk (ale tylko nad moją trawką), w dzień słońce nad Wszymi fundamentami. Zgoda?

Chodzi o to, żeby wszyscy byli zadowoleni:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...