Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

On 2003-05-30 08:33, kgadzina wrote:

Prawdziwi sympatycy (w odróżnieniu od podglądaczy:grin:) są ZAWSZE mile widziani.

I takich własnie zapraszamy!

Czyżby posucha krwi w Grupie Krakowskiej :wink: skoro tak zachęca się sympatyków. Nie wiem jak się zachować w tej sytuacji, bowiem moja kiedyś tam już została upuszczona a muszę przyznać, że jestem okazjonalnym podglądaczem i sympatykiem GK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELCE SZANOWNI RODZICE GK!!!

Tak się tą nominacją-propozycją rozczuliłem, że poszło mi na wspomnienia...czego to ja członkiem nie byłem...?

ZHP, HSPS (członkowstwo obowiązkowe :sad: ) a potem to już tylko PZF, ale zawiesiłem na czas budowy z krwawiącym sercem...:sad:, Zresztą kilkadziesiąt klaserów do przeglądania zostało, więc się tym pocieszam, że za parę lat się uaktywnię, na dzień dzisiejszy jestem jednak niezrzeszony na nikakij sposob, więc może przygarniecie ,,sierotkę" ...:lol:

Pozdrawiam, i już kombinuję czym się do WAS wkupić...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"publiczność płaci i wymaga" :grin: tylko tej kasy nie widać, a wymagania ciągle rosną. Nie wqrzać matki z rana, bardzo proszę :grin:

Krystian, wniosek o Twoje przyjęcie, napisany w "pocie czoła" przez /podejrzane te konszachty/ kgadzinę jest rozpatrywany. :grin:

Wynik jeszcze nie znany......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wstać ! Się idzie :grin:. !

 

W imienu Samozwańczej Kapituły Grupy Krakowskiej

Działając w zmowie ale bez porozumienia

Ogłaszam co następuje:

 

Kapituła dnia 30 miesiąca Maja A.D. 2003

Po burzliwej acz bezkrwawej naradzie

postanowiła przychylić się do wniosku zasłużonego Członka SKGK

kol. kgadziny

i przyjmuje:

 

KRYSTIANA

 

w poczet członków - kandydatów Grupy Krakowskiej.

 

 

jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-05-30 09:33, Majka wrote:

"publiczność płaci i wymaga" :grin: tylko tej kasy nie widać, a wymagania ciągle rosną. Nie wqrzać matki z rana, bardzo proszę :grin:

 

Przeprasza, czy mam przyjemność z Matką Polką, czy też może z elementem Nam obcym. Uprzedzam, że jestem dzisiaj w nastroju rewolucyjnym i będę tropił wszelkie spiski. :evil:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-05-30 09:53 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dasz poznac z kazdej strony :grin: i spelnisz 10 przykazan kgadziny.

Z caloscia wypowiedzi czlonkow i czlonkin kapituly zgadzam sie ale widze kolejnych kandydatow do przyjecia. W zawiazku z powyzszym etc. i vice versea proponuje o przyjecie kolejnych rozczlonkowanych czlonkow i czlonkin w poczet szanownego grona na staz.

Podgladaczom stanowcze NIE, czlonkom niezrzeszonym jeszcze ktorzy racza sie udzielaca zdecydowane TAK.

To przed dzisiejsza wizyta tak zwieramy szyki czy jak ? A ja temu gamoniowi nawet "nogi nie podam ". :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...