Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W teorii każdemu nickowi powinno odpowiadać czerwone kółeczko. Po najechaniu na kółeczko i poczekaniu sekundy lub dwóch sekund powinien się pojawić "wiszący" nick upewniający, że to kółeczko rzeczywiście dotyczy danej osoby. Po naciśnięciu na kółeczko powinno się pojawić zdjęcie domku, planowanego wyglądu domku lub też nic się nie pojawi, jeżeli takiego zdjęcia nie ma. Pewno to jeszcze nie wszystko działa.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-06-01 10:02 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbyszku - MOJE kółeczko powinno być tam gdzie od linii kolejowej Kraków-Tarnów odchodzi odgałęzienie na Wieliczkę (to te czarne linie z czarnymi kropkami jako przystankami kolejowymi) Prawie "wlezie" na Zieloną, która można troszkę przesunąć (z nadzieją że się nie obrazi za to)...

A ponieważ idę już lulu, to efekt pracy sprawdzę w dniu jutrzejszym.

P.S. Dooooobry był ten U-boot.:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę towarzyszu Zbigniewie, że się staracie :grin: jest jakaś przyszłość przed Tobą, a dlaczego umieściliście mnie w klasztorze :grin:

 

W związku z wizytą "tego o którym się nie mówi" musiałam pokonać różne szykany zastawione na mej drodze do pracy. :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusie Nazareński królu żydowski, a gdzież jest ten klasztor? Przecież nigdy nie ośmieliłbym się zamknąć Cię w konwencie.:grin: Wybacz Majka, ale na żadnym z posiadanych przeze mnie atlasów nie mogę znaleźć miejscowości Żbik, choć nazwa jest piękna. Więc strzelam na chybił trafił.

No, no, uważaj z tym Towarzyszem. My jesteśmy Zdrowym Elementem Narodowym.:cool:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...