Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No - wiadomo - jak dziś jest Dzień Dziecka, to rodzice oczywiście tak sie bawią, że nie ma kiedy zajrzeć na krakowską:razz:

Ale nic to - ja sam odpoczywam w pokoju (dziennym:grin:) z Warką/Okocimiem 0,575 l. Te chłopaki z Brzeska mają całkiem niezłe pomysły jesli chodzi o naciąganie puszek w górę. Tak trzymać!

TNR! Pozdrawiam wszystkich i do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbyszku - moja lokalizacja wciąż niestety nie jest prawidłowa.... Włożyłeś mnie dokładnie na dworzec:grin: w Płaszowie.

Hmmmmmmm, pomyślmy - czy to jest Bieżanów? Nie! A gdzie jest Bieżanów? No gdzie? Ciepło, ciepło.... Podpowiedź - jedziesz z miejsca obecnie wskazanej lokalizacji czarną linią kolejową w kierunku na Tarnów (czyli na mapce w prawo i troszkę w dół). Mijasz pierwszą czarną kropkę, drugą.... zatrzymujesz się na trzeciej! :-/

No! Przedwczoraj to Cię ten strong jeszcze jakoś tłumaczył, ale jak dzisiaj nie trafisz, to...... czym to objaśnisz?:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku - Krystian spieszy z pomocą (przed U-bootem, to może mi się kierunki nie pomylą :grin:), BIEŻANÓW to miejscowość na północ od Wieliczki(ok 4,0 km od centrum), leżąca dokładnie na rozwidleniu trasy kolejowej na Tarnów i Wieliczkę..., powyżej drogi nr4, powyżej Czarnochowic...zerknę na mapkę to może jeszcze mi się coś nasunie :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof - Pofatygowałem się po mapę Krakowa. Twoje kółeczko jest tam, gdzie być powinno. Kółeczka nie są naniesone na mapę bitową, lecz stanowią niezależny element (chodzi o możliwość zastosowania linków). Czy używasz Internet Explorera? Jeżeli nie to jaką masz przeglądarkę? Niestety w innych przeglądarkach mogą być problemy. Ja mam wersję Internet Explorer v 6.0 i wszystko wydaje się być OK. Sprawdzę to jeszcze jutro z pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krystian - Po raz kolejny dziękuję za pomoc, ale jestem lekko zdezorientowany bo moim zdaniem kółko kgadziny jest tam gdzie być powinno. Czy możesz mi napisać czy u Ciebie Węgrzce są dokładnie w środku kółeczka Basieczki?

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-06-01 21:44 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, generalnie rzecz biorąc wszystkie kóleczka są przesunięta w lewo (x3) i do góry (x1)...w nawiasach proporcje i tak na przykład kółeczka Basieczki i Martuli są w okolicach Modlnicy i Giebułtowa...:sad:, a dom pitbulla jest zaznaczony kółkiem na ,,R" w słowie KRAKÓW...ale proszę nie zniechęcaj się, może to wina mojego dyletanctwa ,,kompowego"...:sad:

Powodzenia, nie ustawaj w wysiłkach, jesteś lepszy niż wszyscy informatycy MURATORA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie będzie chyba dobrze. :???:

Podsumowując. Mapa znajduje się na stronie:

 

http://republika.pl/grupakrakowska/

 

Użytkownicy Internet Explorera ver.>=4

Po najechaniu na kropkę i poczekaniu sekundy lub dwóch sekund powinni zobaczyć "wiszący" nick upewniający, że ta kropka rzeczywiście dotyczy danej osoby. Po naciśnięciu na kropkę powinno się pojawić zdjęcie domku, planowanego wyglądu domku lub też pojawi się strona informująca, że takiego zdjęcia nie ma.

 

Użytkownicy innych przeglądarek mogą jedynie oglądnąć sobie mapę.

 

Mapa najlepiej prezentuje się w rozdzielczości 1024x768.

Bardzo przepraszam, jeżeli kogoś nie umieściłem na mapie lub umieściłem w niewłaściwym miejscu. W takim przypadku proszę o wiadomość.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: ZbyszekP dnia 2003-06-02 07:58 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie trzeba, nie trzeba. To był mój obywatelski obowiązek.:grin:

Być może problem tkwił w innej zdolności rozdzielczej. Teraz wszystko powinno działać dla dowolnego rozmiaru ekranu. Rozmiar 1024x768 jest zalecany, bo wtedy będzie widać prawię całą mapkę, tj. od Krystiana do Agackiej.:grin:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-06-02 08:34 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...