Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem z Wami cały czas nawet mogę powiedzieć że kilka razy diennie i jak tylko mam coś na pokrzepienie dusz do powiedzenia to nie zwlekam! :grin:

Prezenty parapetowe to nie to samo co mikołajkowe a po Mikołajkach wypada te drugie! :smile::smile:

Pozdrawiam i piszczie dużo!

Czy ktos wie gdzie zgubił nam się Rich? A martwił się o nasze mrozy i o nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem,jestem.Wpadam na chwile i padam na cztery lapy bez sil i ducha.Koncze duzy piekny projekt i sypiam po cztery godziny bo przed Swietem Dziekczynienia moi inwestorzy chca sie wprowadzic

i przyjac cala rodzine.Wiecie co ? Martwilem sie ze Was zasypalo a mnie szykuje sie w piatek niezle sniezne piekielko zobaczymy co wymyslili. Zielona jestes wspaniala w swoim dzienniku. Dzieki Ci za wspanialy jezyk i krytyczne spojrzenie.Niestety bede dopiero w kwietniu i nie zalapie sie za mikolajkowe spotkania.Ale juz zapraszam do siebie na majowke. Pitbull tez mam kochana suczusie bordercoli z indian dog mixt kochana i nie za bardzo agresywna kocha dzieci i niewiasty. Jest bardzo podobna do wilczura dlugowlosego tylko troche mniejsza.I co ty na to? :smile:Rozpuszczona jak dziadowski bicz przez moja prywatna druga polowe.Pozdrawiam Rich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zguba znalazła się :smile: Ale słowkiem nie wspomniał, że dostał przydział do "południa" i od grilla (wiosennego) nie wymiga się :razz:

Rich, bo o Tobie mówię, dla siebie projekt juz masz? :smile: :smile:

 

Zbyszek, w innym wątku wspomniałes, że budujesz Danielę z Archipelagu, prawda? Nie podałes symbolu, który pozwala na szybkie odnalezienie projektu, ale ja sie uparłam i tak sobie klikałam (troche to potrwało :razz: )aż dotarłam.

Piekności! Zmieniłeś coś, czy tak pozostanie jak w wersji na stronie, dach granatowy będzie? Sliczności, naprawdę.

 

Mówię serio o wiosennym spotkaniu (matko boska, w co ja się ubiorę :smile:

 

Aga, a może prezent mikołajkowo-parapetowy?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka,

Dziękuję za miłe słowa. Myslę, że każdy domek, byle własny, jest piękny i milutki. Na razie nie planujemy żadnych zmian (oszczędnościowych) w projecie, ale lekko się boimy czy na wszystko będzie nas stać. Przy okazji, ja również gratuluję samozaparcia, zarówno w tropieniu projektów, jak i sporządzaniu statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:

 

Fakt, jestes pierwsza z życzeniami :razz:

Nie, na andrzejki nie wybieram się :sad: Od dawna chodzimy na

imieniny do kolegi w tym dniu, więc pewnie i tym roku tak będzie. Bardziej rutynowo niz odlotowo :lol:

A nasz Amerykanin gdzie sie bawi? O ile jest tam taka impreza.

 

Zbyszek, poważnie wybrałes sobie uroczy dom :smile:

Tak, to prawda, że każdy z nas budujących ma ten naj,naj.....

I większość z nas (napewno ja!) ma obawy czy starczy kasy na

skończenie :sad: Takze nie martw się, nie jestes odosobniony z tym

problemem. Grałam w totka, trafiłam tylko dwójkę (2):evil:

Czyz to nie draństwo?!

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka !

Nie przejmuj się kreacjami ustalamy że spotkanie robocze w dresach no to na budowach chyba wszyscy maja? A mnie juz ślinka cieknie na myśl o smakołykach jakie poprzynosimy i bedziemy degustować chyba będziemy nie? Jesli chodzi o prezenty to wszystko jedno jakie niech Majka ustali a najlepiej zrobi listę!

Jak Wam czwartkowe przedpołudnie upływa?

Pozdrowionka Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

czwartkowe przedpołudnie spędzam z Wami :razz:

Zaraz biorę sie do intensywnej pracy, bo muszę wyjść punktualnie, nie jak zwykle. Gajus jedzie na parę dni słuzbowo,

więc jako dobra zona, chcę Go pożegnać :smile:

 

Całe szczęście, że dres jest dopuszczalny :lol: na nasze spotkanie. Tak mi się wydaje, że każdy coś tam przyniesie, jakąś

sałatkę czy coś w tym rodzaju, i będziemy mieli różnorodność w

pieszczeniu podniebienia :razz:

Do Majki tez pójdźmy na wiosnę, więcej bedzie miała czasu do

namysłu o prezencie, coby spotkanie równiez zrobic na łonie natury, a nie na salonach. Ot takie moje zdanie.

Ja mieszkając w bloku ciagle mam niedosyt powietrza, dlatego

tak lubię wszelkie party na dworze.

buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - "łono natury" jest u nas spore, faktycznie wiosną będzie wyglądało atrakcyjniej :razz: Wiecie jakie prezenty są najlepsze?

Podziw z lekko nutką zazdrości. Należy zauważać wszelkie dokonania gospodarzy, wydając okrzyki zachwytu, kompletnie nie zauważając licznych niedoróbek :razz:

W każdym razie, jak będziecie w okolicach Krzeszowic to zaglądnijcie do nas, dla zainteresowanych wyślę namiary na nasz dom na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona: dzięki za życzenia. Te andrzejki spędzę w pracy niestety...

Zaciekawiły mnie Twoje informacje o tynkach kdadziny. Ma tynki na zewnątrz ? Czy też intymnie zbadałaś sprawę tynków od wewnątrz ?

O co chodzi z tym żarełkiem - trzeba się gdzieś zapisać ? Myślałem że kol. Pitbull trzyma "szczęki na pulsie" a tu masz - jeden dzień bez Forum i już nic nie wiadomo ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka,

cieszę się, że termin wiosenny przypadł Ci do gustu :smile:

Zapewniam, że "ochom i achom" nie będzie końca :razz:

 

Zielona, a skąd takie wieści, znasz kgadzinę bliżej?

 

Andrzeju, planujemy majówkę 2003r, byłoby miło, gdyby południe i północ,stawiło się w komplecie, a więc........decyzja należy do Ciebie :smile:

Ustalono:

stroje: luzowo-bluzowo, lokal: pod niebem na działce, reszta do dogadania się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka.

Kgadzina sam się nie chciał podzielić ze światem tą wiadomością, to go wyręczyłam. A o tynkach wiem, bo się okazało, że codziennie do pracy jeżdżę obok jego domku.

Jak ktoś ma jakąś tajemnicę, może powierzyć ją mnie. Nikt się nie dowie, tylko grupa krakowska na forum muratora.

 

Mam nadzieję, że mnie wpisaliście na listę wiosenno-majowo-imprezowo-grillową.

 

Andrzej. Zewnętrzne, zewnętrzne ...

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Zielona dnia 2002-11-22 09:19 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...