Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga - Nocna zmiana powiadasz...:grin:

Zostałem zaszufladkowany? To ryzykowna sprawa z Twojej strony. Ja bym uważał. Gadziny nie mieszczą się w pudełkach z otworami (tak jak baranki). I dlatego nie trzeba próbować ich tam pakować...

 

Gajka - Caleb nie wkupił się.

Ale damy mu szansę. Podobnie jak innym nie wkupionym...

Rodzice i Elita Forum - sprawdźcie wkrótce skrzynki mailowe.

Będzie tam coś ciekawego ( tak myslę):grin:. TNR! :grin::grin::grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie alescie sie rozhulali .Ledwie czlek na chwile wyjedzie i nie moze sie pozniej pozbierac tyle stron. A na dodatek wiele nowych twarzy.A i humory dopisuja .Mapa cudo.Niestety nie mieszcze sie nie szkodzi .Mieszkanie w Krakowie zachowam jako potrzebe hotelowa.

Zatem witam wszystkich serdecznie po ciezkich wakacjach.

Watkow tyle ze nie wiem od czego zaczac .Moze na poczatek ciekawostka przyrodnicza.Wykupuje bilet do Krakowa a Pani pyta kiedy powrot odpowiadam tylko w jedna strone i naraz dobiega do mych prywatnych uszu syk idiota. Zamilczalem uwage myslac ze to nie do mnie.Kontynuuje spokojnie i bilet dla psa tez poprosze.

widocznie bylo to dla Wacpani za duzo gdyz juz glosno dodala patrzac mi bezczelnie w oczy : To ze pan idota to rozumiem ale dlaczego pies ma leciec tylko w jedna strone?

Odpowiedzialem grzecznie zabraklo nam pieniedzy na powrot.Ito byl strzal w dziesiatke radosc rozjasnila oblicze i kiwajac glowa ze zrozumieniem.

Zatem wszystkie Aniolki duze i male ,grozne pitbulle i kgadziny wzywam i prosze o drugie spotkanie WSGK/Wielce Szanownej Grupy Krakowskiej/ jesli mozna sugerowac niesmialo date to po 28 lipca ,kazdy termin akceptuje. :smile::smile::smile::smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Ptasząta rzeczywiście wydzierają się niemiłosiernie.:razz:

Krystian - czy Ty w ogóle spałeś tej nocy?

rich - w to co mówisz aż się wierzyć nie chce. Czy to było w LOT-cie? Moi znajomi z Chicago też rozmyślają o powrocie. Nie przejmuj się wielkością mapy. Napisz gdzie budujesz a zastrzałkujemy Cię tak jak Krystiana.:grin:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-06-03 06:45 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jak poślesz zbyszkowiP zdjącie to je umieści na strzałce, jak moje...:grin:,

Jeszcze nie spałem dzisiej rzucę się w objęcia Morfeusz-ki:grin::grin::grin: - poduszki ok. południa, po spełnieniu rodzicielsko-przewoźniczego obowiązku (stąd ta permanentna nocna zmiana :lol:), ale z WAMI chyba nie zasnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...