Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Faktycznie, cos cicho w naszej grupie :( . Czasu mało, bo robata w pracy, koniec roku szkolnego blisko, trzeba pilnować budowy. Myslę,że w lecie ciężko będzie się spotkać, ale na jesień czemu nie. :D . Będzie sie można pochwalić, co zrobilismy przez ten czas i poznać tych, których nie było na pierwszym spotkaniu (a jest ich trochę :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agacka melduje się posłusznie! Wczoraj nie pisałam, bo nie było mnie w pracy :lol: nie powiem żebym zbytnio cierpiała z tego powodu! Basen jeszcze nie wybudowany :(Jak to nie będzie grila??? :o A tu się szykuje dłuższy weekend-jak nie przejmie się zbytnio rozdaniem świadectw :D I nie zrobimy sobie grila?I nie popływamy w rzęsie?Jest mi przykro :( Powiedzcie,że to tylko plotki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wieloryb znów sflaczały, lekko się kiwa. Zaczynamy go traktować jak coś w rodzaju barometru. Jeśli podejrzenia są słuszne, to pogoda powinna się zmienić. Niebo ciemne od zachodu - zobaczymy, czy popada.

Jaki grill II - ktoś utalał termin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - to jest bardzo amerykańskie podejście: polityka i biznes to dwie zupełnie różne sprawy. USA kocha nas teraz i politycznie promuje, ale z opłat za wiz nie zrezygnuje. Słyszałem rozmowę z byłm pracownikiem ambasady USA w Warszawie, który mówił, że dochody z tych opłat pozwalają na utrzymanie ambasad USA w całej Europie Środkowowej :D.

A politycznie ganieni przez Amerykanów Niemcy i Farancuzi od dłuższego czasu jeżdżą bez wiz do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - masz rację. Przy czym mnie nie denerwuje nawet sam fakt, że za petycję wizową się płaci, ale fakt, że amerykanie mogą przyjeżdżać do nas bez wiz, czyli innymi słowy mają nasze wizy za darmo. Moim zdaniem powinni płacić tyle co my. Zresztą wizy nie są końcem opłat. Na spotkanie z konsulem umawia się dzwoniąc na płatny numer telefonu. W tej chwili chyba 5 zł za minutę rozmowy. Toż to drożej niż sekstelefon.

Po wejściu do Unii wizy zostaną.

Przy okazji, czytałem dzisiaj, że po wejściu do Unii będziemy musieli zapłacić VAT i cło od kupionych samolotów F-16. Ma tego być bagatela 700 milionów USD. Fajnie. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro to znaczy wsiadacie w autko i taka objazdówka? Ja juz 7 raz z rzędu kotwiczę za Koninem w miejscowości o wdzięcznej nazwie Mrówki :lol: i z tego miejsca robimy wypady! Malbork juz zaliczony na sam zamek 3-4 godziny zwiedzania,ale warto.A najlepiej załapać się późnym wieczorem na spektakl: Swiatło i muzyka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...