Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No nie ma człowieka przez chwilę, a już rozpoczynaja się poszukiwania i domysły. :roll:

 

No to witam WSZYSTKICH w ten pięęęęęęęęekny letni dzień!

 

Widziałem jak Pit robił basen u Agackiej, ale tak strasznie mu to wolno szło że odechciało mi się tam lać beton :wink: i zostawiłem ich swojemu losowi. :D Myślę, że Gajka ze swoich schodów prowadziła obserwację do końca i zda wszystkim relację, jak tylko "przetrawi" to co tam się działo:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbyszku - mówisz, że znikasz? I będziesz zniknięty przez 3 miechy? No to dobrze, że nam o tym powiedziałeś, bo w takim razie Twoja inicjacja na członka:D grupy krakowskiej przesunie się na póóóóóóóóóźźźźźźźźniej.

A miało być tak pięknie.....

 

No chyba, że zdążymy (my - znaczy grupa krakowska i TY) przed wyjazdem. I co Ty na to?

 

 

 

Aha ----------- a gdzież to podziewa się nasza ulubiona Wioletta? Ją zaiste również czeka krakowska inicjacja.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku - mówisz, że znikasz? I będziesz zniknięty przez 3 miechy? No to dobrze, że nam o tym powiedziałeś, bo w takim razie Twoja inicjacja na członka:D grupy krakowskiej przesunie się na póóóóóóóóóźźźźźźźźniej.

A miało być tak pięknie.....

 

No chyba, że zdążymy (my - znaczy grupa krakowska i TY) przed wyjazdem. I co Ty na to?

 

Jestem za a nawet przeciw. Do szaleństwa kocham wszelkie inicjacje. Rozumiem, że inicjować się będę z Wiolettą. :p W Krakowie jestem do 30 czerwca i jestem chętny. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE!!!

 

Kiedyś prosiłem Rodziców i Elitę o sprawdzenie prywatnych wiadomości. To dziś jest ten dzień.

Elita po krakowsku to Osoby które mają powyżej 1000 postów lub nie mają 1000 postów ale są AKTYWNI od ponad roku. Nikogo oczywiście nie obrażając.

 

Czytajcie prywatne wiadomosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...