Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie to: Alanta, właśnie to... Wiem pitbull, że podpadam pod stare przepisy dotyczące odbioru, ale urzędniczka z UG poradziła, żeby to zrobić szybko, bo później to może być najwcześniej za rok ...

A co nasz rząd przez ten rok wymyśli - no tego już nie jestem pewien, mimo iż jestem sceptycznym realistą na codzień :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon ogórkowy w pełni, postanowiłem wrzucić tu coś nie na temat, choć może warto rozważyć korzystanie z usług tej firmy - jeśli ktoś miał taki zamiar :D:

 

Dziennik Polski, 04.07.2003

 

Zniknął sejf z gotówką

150 tysięcy złotych skradziono podczas włamania do pomieszczeń firmy ochroniarskiej "Justus" w Krakowie,

zajmującej się m.in. monitorowaniem systemów alarmowych.

Złodzieje wynieśli stamtąd pieniądze - razem z sejfem. Policji na razie nie udało się zatrzymać sprawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyzek - masz zmysl rownowagi i przewidywania. Zaprogramuj wysylanie przewidywanych wiadomosci o okreslonych porach i nie bedziesz musial wstawac a ciaglosc z rodzina zostanie :D

Pomysl niezly, ale nieco klopotliwy. Gdybym mial aż takie możliwości przewidywania to przewidzialbym numery w totolotku i nie musialbym tulać się po świecie. :lol: Na razie moje możliwości programistyczne są wystawione na ciężką próbę. Za nic nie mogę wydostać literki l z kreseczką z mojego niedawno zakupionego laptopa. :(

Jaro gratuluję odebrania domu i tylko myślę: "Kiedyż u mnie to będzie ?". :roll: Ale jak mówil mój ś.p. ojciec: "Nie myśl za dużo bo zostaniesz myśliwym".

Z tym pocieszającym mottem szykuję się więc na fajerwerki. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, ja pozazdrościłem jaro i też zapisałem się w stosownej kolejce coby zrobić odbiór domu, jestem pierwszy na liście (zapisałem sie na 2009r. ... :lol: )

zbyszekP - pewno i tak wprowadzisz się przede mną ...(czy to na pewno się tak pisze? :o ), na Forum pojawiło się kilka osób nowych z okolic Krakowa, może uzupełnisz mapkę?

Z innej beczki :

Blondynka do blondynki:

- Czy wiesz, że w tym roku Sylwester wypada w piątek?

- Boże, mam nadzieję, że nie trzynastego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Postaram się uzupelnić mapkę. Rozumiem, ze mówisz o osobach, ktore zgosily sie do dzialu "Tworzymy mape forum ..." bo jakoś nie widzę nikogo nowego w grupie krakowskiej. Jakoś nie chcą się tu ujawnić. To pewno przez nieśmialość. Wiem coś o tym. :oops:

Nie licytowalbym się z tym, kto pierwszy się wprowadzi. Chociaż mam pewne szanse, aby zrobić to przed 2009 rokiem. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mapki grupy krakowskiej zostaly dodane następujące osoby:

aga_kraków - Sygneczów k/Wieliczki

Kaa - Wysiołek Luborzycki (piękna nazwa :p )

Marek_B - Przebieczany

Zagoniona - Kraków - (nie mam pojęcia gdzie w Krakowie, ale zakładam, że nie na wzgórzu wawelskim).

 

Fromel dopiero planuje, więc poczekamy aż kupi dzialkę.

 

Jeżeli wiecie jeszcze o kimś to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

proszę mi się tu nie śmiać z tej nieszczęsnej nazwy "WysiołeK" :lol:

O tej nazwie dowiedziałam sie dopiero załatwiając formalności przy kupnie działki, bo kilkadziesięt metrów przed działką jest przy drodze biała tablica z nazwą "Radwany". Paskudna niespodzianka!

A do grupy krakowskiej z przyjemnościa dołączę, jest to nasz drugi budowany dom w ciągu 10 lat (piewrwszy w Krakowie), więc mogę się pochwalić chyba pewnym doświadczeniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie! :lol:

Po ostatnich zakręconych klikunastu dniach... mogą przyjść następne. Cieszę się że nasza grupa nie zamiera i zawsze jest "dyżurny ruchu". A świeża krew - (mniam! :wink:) - chyba się rozkręci? Tak trudno w dzisiejszych czasach o wartościowe nowe nabytki!

 

No to z nową energią zabieram się zmagania z nowym tygodniem. Bójta się bójta złoczyńcy! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu!

 

Najpierw przyjmij moje gratulacje z okazji przeprowadzki. Wiem że są trochę spóźnione, ale przez to tym bardziej szczere. Super jest wreszcie mieszkać w swoim domku prawda? I nieważny jest ten nieopisany bałagan dookoła, bo NARESZCIE JESTEŚ NA SWOIM!

 

Jesli chodzi o trawę - w moim przypadku wysiana trawa była podlewana co wieczór i wypuściła pierwsze źdźbła po 14 dniach. Podlewana dalej codziennie po następnych 14 dniach została "potraktowana" kosiarką elektryczną (ale na najwyższym poziomie żeby pościnać to co wybujało zbyt mocno). Po następnych 14 dniach znów było koszenie (piękny soczyście jasnozielony pokos dostały króliki sąsiada) i wtedy mozna było mówic juz o trawniku przed (a raczej za) domem.

 

Obecnie po prawie 3 miesiącach sytuacja jest ustabilizowana. Mam murawę, po której chodzenie boso sprawia rzadką rozkosz w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...