Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kgadzina

Faktycznie: SUPER JEST MIESZKAĆ NA SWOIM i dokładnie tak jak mówisz: Ten słodki bałagan wokół.

:wink:

Ja posiałam trawę w sobotę, wprawdzie tylko na 1/5 działki, ale zawsze coś. 14 dni od posiania, to trochę długo. Wybraliśmy trawę sportową z Iławy. Ponieważ siałam trawę pierwszy raz w życiu, więc nie mam dzikiego pojęcia, czy zrobiłam to za rzadko, czy za gęsto. W sobotę spodziewam się tabunu gości parapetówkowych, więc pewnie każdy się wypowie na temat mojego siania. :wink:

Acha, ten deszczyk co jakiś czas to wywołany przeze mnie. Dla mojej trawy. :wink:

 

Majka.

Fajnie że jesteś. Dzień Dobry. Z szacunkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - dzięki za ten deszczyk. Bo dzięki temu ja nie muszę podlewac mojej trawy. A rośnie taka ładna... ech!

 

Zdaje się że dziś jeszcze nie witałem się kulturalnie? No to...

 

Dzień dobry Paniom i Panom!

Czy dzień będzie lepszy niż rano?

Czy słońce rozproszy szarości?

Czy uśmiech na twarzach zagości?

 

.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ochłodzenie za oknem nie wpłynie mam nadzieję na chłodniejsze u nas stosunki. Bardzo się cieszę Majka, że znów jesteś :D z nami.

Chcę się podzielić z Wami następną radością - US zwrócił wreszcie kasę. Dokładnie w ostatnim dniu.

 

"Znowu mogę myśleć

trochę jakby ściślej

i wymyślać śmiało

nowy plan.

I pieknie jest

nieskromnie bardzo jest ..." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać sredecznie Grupę Kakowską.

Jak już za pewne wiecie z mojego 1-wszego posta na forum :), również dołączam do grona "chorych" /jak to jedna osoba określiła/. Działeczka już jest, pozwolenia też.... 8). Czekam na ładniejszą aurę co by ziemia przeschła i ruszamy z fundamentem... W planach na ten rok jest wylanie płyty.

Tak wiec w doli i niedoli będę z Wami... :p

 

P.S Dziękuję koledze ZbyszkowiP za dodanie mnie do mapki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowanie to bardzo trudna sztuka. Tomkowi udaje się coś zaplanować na max 2 dni do przodu. Złości się jak chcę wiedzieć z miesięcznym wyprzedzeniem. :D O dłuższych terminach nie ma mowy. Jak będą wyglądały świerki za 10 lat posadzone w odleglości 1m od siebie? - Najwyżej się "wytnie" :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziubeńki (to dla pitbulla). Jak zwykle jestem jakby spóźniony. Szczególnie witam nowego kandydata Marka_B. Widzę, że dzisiaj znowu był dzień literacki. Żal, że nie mogłem wziąć w nim udziału.

Na temat intensywnego planowania i przewidywania mam historykę osobistą. Pewnego wieczoru w lutym intensywnie wziąłem się za planowanie: "co, kiedy i za ile?". Gdy złożone obliczenia zajęły mi kilka kartek, do pokoju weszła małżonka, popatrzyła najpierw na kartki, poźniej na mnie i powiedziała: "Myśl słonko myśl, przynajmniej mniej zapłacimy za ogrzewanie". Nie muszę dodawać, że z całego mojego planowania i tak wyszły nici. Dom miał stać przed moim wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek - nie wiedzialem ze dzialasz jak promiennik cieplny. O brachu to dar - tutaj powinienes w III stopniu zasilania pracowac w Legu jako wolontariusz na prowizji. Jedziesz do kogos w zimie i myslisz ... :D

Ja nie przegrzewam az tak swoich diod - to bardzo boli :lol:

Majka - swierki co 1 m to faktycznie lekka przesada. Chociaz moze jest w tym idea selekcji naturalnej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram: pit. Dzisiejsze powitanie Majki było o 13,78% bardziej pozytywne niż wczoraj. Tak trzymać.

"Uwolnić świerki" - niezłe, muszę to sobie zapamiętać :D.

A czemu mianowany zostałem "szejkiem" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...