Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Popieram: pit. Dzisiejsze powitanie Majki było o 13,78% bardziej pozytywne niż wczoraj.

 

Jak to obliczyłeś? Proszę o matematyczne udowodnienie wyniku :D

 

Jesteś szejkiem, bo dostałeś zwrot z US. My swój "przejedliśmy" na przednówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zielona: trawka rośnie... Przy takiej pogodzie podlewanie jest najbardziej efektywne. Przy takich upałach jakie były ostatnio trawa może wzejść szybciej niż pisał Krzysztof - u mnie to było około tygodnia (5-7 dni).

Warunek: solidne podlewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to obliczyłeś? Proszę o matematyczne udowodnienie wyniku :D

 

To dosyć proste: numery obu Twoich postów należy przemnożyć przez pierwiastek sześcianu ilości samogłosek w Twoich wypowiedziach. Następnie całkę wyniku przesuwamy w granicy uwzględniając medianę wieku Twojej rodziny. Potem to już z górki: suma szesnastkowa symboli ikon użytych w Twoich postach przemnożona przez dzienny współczynnik optymizmu "OK" publikowany codziennie przez Narodowy Instytut Energii Pozytywnej. Liczymy oddzielnie dla każdego postu, po czym wyliczamy wariancję przy zalożeniu tendencji wzrostowej.

Mogłem się pomylić o jedną setną :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro - na tej samej zasadzie dziala chyba centrum Studiow Strategicznych czy jakos tak :D i podobnie chyba licza waloryzacje rent i emerytur. Sektor publiczny licza lepiej bo wiecej wychodzi.

Jestes szejkiem, bo im kto pozniej sklada zeznanie tym ma wieksze dochody i co za tym idzie pozniej dostaje zwrot :p

Podobno u Ciebie jest ropa co to spadla z ladujacego awaryjnie na Balicach Boeinga 737. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym szejkiem to mi się dalej nie zgadza, ale zostawię to na najbliższe F2F. :D

O ropie nic nie słyszałem, musiała wpaść do stawu albo ... zaraz, zaraz wieloryb faktycznie zmienił kolor !? :o Wieloryb + ropa = Green Peace , czy jakoś tak :wink: Nie wyjadę z pracy - zablokoją ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenie bardzo mi się podobało :lol: Nie uzyłeś tylko rózniczki z tangesu ilości wpadających promieni słonecznych do biura :D

 

Pit, co z tym samolotem, który to spuszczał paliwo nad moim domem i kiedy? /jak są problemy"lotniskowe" samoloty wyrzucane są na kółko w moje rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że o zrzucie ropy nic nie wiem. :(

Natomiast dla zwolenników wielkomocarstwowej pozycji Polski mam krótkią przebitkę z wczorajszej dyskusji panelowej w telewizji CNBS na temat sytuacji w Iraku.

Ogólny ton dyskusji: w Iraku źle się dzieje a może być jeszcze gorzej.

Przyczyna: USA i Anglia są samotnie zaangażowane w utrzymanie pokoju i wielka szkoda, że państwa Europejskie nie chcą pomóc.

W tym miejscu, ktoś zwrócil uwagę, że wkrótce do Iraku przyjadą wojska z Polski i jej sojuszników i zostanie otwarta nowa strefa. Po tym stwierdzeniu nastąpila krótka cisza i kiwanie glowami, po czym komentator rozpocząl od stwierdzenia: No dobrze, ale mówiąc już poważnie, jakie widzicie rozwiązania na przyszość? I tak dalej. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, wiem, że odrzutowce uzywają benzyny wysooktanowej, ale wyrabia sie ją z ropy, nieprawdaż? :D

Jak samolot zaczyna zrzucac paliwo nad Zabierzowem to niestety leci z prędkościa ok. 400km/godz. Rozrzut będzie duzy. Paliwo to nie bomba, nie moze trafić tylko w wieloryba :lol: W ubiegły czwartek jeden z samolotów miał problemy /sądziłam, że to wina burzy nad Balicami/, został wysłany na kółko - nieźle wyrywał w górę :D Pasażerowie pewnie mieli nietęgie miny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...