Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eeeeeeeemmmmm.......

 

Żeby tak powiedzieć - południowa strona Wisły pozdrawia Art63. Czy Art63 ma coś wspólnego z Par.22:D?

 

A tak w ogóle witam wszystkich po obu stronach Wisły, Odry i Atlantyku. Fajny dzień dzisiaj będzie - nie za gorąco, nie za zimno...

 

Pit - w poniedziałek zostaniesz jedynym członkiem forumowego klubu sieny. Co Ty na to? Aha - jeszcze jedno - dzisiejszy poranny beton ma się dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg w zimie u Majki w dolinie

Deszczu kropel sporo - u Zielonej

Tam gdzie budują słońca promienie

Takie na pogodę mamy zamówienie.

 

 

to już po kawie, jak widać :lol:

Krzyś, gdzie dziś betonujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek uważaj co piszesz. Ja dojeżdżam codziennie do pracy i najwięcej palantów -/ z kierowców spotykanych na drodze/ - to faceci :evil:

Wyprzedzają na trzeciego, na podwójnej ciągłej, wrzucają rowerzystów do rowów, zcinają zakręty itp. I wcale nie chcę, aby oni uwalniali mi adrealinę.

 

Droga Majko!

Napisałem specjalnie "NIEKTÓRZY polscy kierowcy... " dużymi literami aby nie uogólniać i podkreślić fakt, iż wypowiadam się tylko o tych niektórych!!! - tych co tak jeżdżą właśnie że podnoszą mi adrenalinę!

Jeśli chodzi o kobiety za kierownicą to nie mam nic przeciw, ale nie moją winą jest że większość z nich "jeździ jak baba".

Nie chciałem Cię urazić, ani żadnej kobiety, która dobrze jeździ samochodem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojeżdżam codziennie do pracy i najwięcej palantów -/ z kierowców spotykanych na drodze/ - to faceci :evil:

 

A to nie jet tak, że ciągle na 10 samochodów na drodze w 9 będzie facet a tylko w 1 kobieta ? Bo dla mnie to o czym piszesz to kwestia statystyki: 10% kierowców NIEZALEŻNIE od płci to piraci. Tylko że na 10 przypadków piractwa tylko raz to będzie kobieta. Zauważam tu zresztą pewną tendencję od kilku lat, kobiety starają się nie ustępować w niczym męskim piratom :( . Dawniej tak nie było, kobiety jeździły bezpieczniej. Dziś wobec feminizacji zawodu komiwojażera (zwanego dla niepoznaki: specjalista d/s handlowych, konsultant d/s sprzedaży, menadżer klienta, itp :D) która to profesja wiąże się z dużą ilością wyjazdów, wiele kobiet wytrwale pracuje na miano "prawdziwego pirata". Swoją drogą nie uważacie, że słowo pirat nie jest tu odpowiednie ? Pirat, trochę spowszedniał, trochę trąci myszką ... Gdzieś słyszałem raczej o bandytach drogowych - to chyba lepiej oddaje istotę problemu :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - dziś juz o 10:00 skończyłem betonowanie, za to jutro zaczynam o 6:30! Brrrrrrrr..... Akurat w sobotę i w dodatku tak wcześnie!

 

Majka, Marek - co do piractwa i kobiet za kólkiem sie nie wypowiem, bo moja Gosia nie prowadzi samochodu i dlatego w naszym stadle rodzinnym jestem TYM JEDYNYM gloryfikowanym kierowcą, z którym musza jeździć zawsze tak jak on to tylko potrafi :lol:

 

Ale żeby nie zacietrzewiać sytuacji - może byśmy tak poszli do kawiarenki na małe lu!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jestem dobrym kierowcą. Jeżdżę autem już baaaardzo długo, nigdy nie spowodowałam /odpukać w niemalowane! / wypadku, do tej pory udało mi się też nie byc jego uczestnikiem. Szanuję innych uczestników ruchu drogowego /także pieszych/ :D Określenie kierowcy "baba" wydawało mi się, że dotyczy tych kobiet /facetów/, którzy jadą niezdecydowanie, niepewnie, za wolno itp. Raczej nie stosowałabym takiej nazwy do ogółu kobiet. Ryzykowne. :D

Nie wymagam też od kierowców starych poldków, maluchów od śmigania po szosach. Jedzie za wolno, to go wyprzedzę - ale nie spychając nikogo z drogi, nie na ciągłej, nie na skrzyzowaniu.

Pozdrawiam wszystkich szanujących życie innych współuczestników ruchu drogowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja może dorzucę uwagę w temcie" Płeć kierowcy, a sprawa polska". Czuję się tu trochę "spokrewniony" z kgadziną bo "moja" Gosia też nie prowadzi samochodu. Osobiście mam jakoś większe zaufanie do kierowców - kobiet. Chociaż jak zwykle podchodzę do nich z pewną nieśmiałością i trzymam odpowiedni dystans. :oops: :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek - jeżeli "nasze" obie Gosie nie prowadzą samochodu, to musimy kiedyś się zjechać samochodami na męską imprezę i potem oczywiście nie wrócić na noc do domu, bo nie ma nas kto odwieźć. Bo przecież cudze żony nie będą nas odwozić naszymi samochodami, prawda?

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...