Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

... w pięknych, wysokich i gorących górach,

 

Piękne i gorące - to się wyklucza ! Góry żeby były piękne muszą być zimne - bo wtedy jest śnieg i jest pięknie :D. Wysoki i gorące też się chyba wyklucza - jak pokazują zdobywców szczytów, zawsze zakutani w polary. Coś nam tu ściemniasz, Majka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Festung Breslau - to chyba tak szło...

Ale przy okazji - Alanta, właśnie często mam takie smutne wrażenie, jak odwiedzam Twoje piękne strony, że ludzie ciągle nie czują się tam u siebie ? Nie tylko w mieście ale w wielu wsiach czas jakby się zatrzymał pół wieku temu. Mam rodzinę we Wrocławiu, oni zbudowali sobie dom 20 lat temu, ale wokół mają kilka takich starych chałupek które aż się proszą o remont. Obawy czy kasa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, trudno mi powiedzieć. Tam gdzie ja mieszkam domy są bardzo zadbane, nawet te stare, to chyba sprawa manetalności ludzi miejscowych i napływowych. Choć to chyba zbytnie uogólnienie, moja rodzina też jest właściwie napływowa (moja Mama jest OMC Krakusem, ech te nakazy pracy... :cry:) a zamiłowania do zaniedbań u nas nie obserwuję :D .

Majka, Mniejszosć Niemiecka próbowała już wprowadzic podwójne nazwy miejscowości i była o to niezła awantura, nie chcemy następnej :wink: . A nazwa mojego miasta brzmi ładniej, niż przedwojenna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...