Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:D Zapewne ucalowaniom i usciskom nie ma konca, prawda Majka.

 

Jeden wyjechal za wielka wode, drugi przyjechal = same niespodzianki :o

 

Rich, powiedz na jak dlugo "wpadles" do kraju? Czy tylko Majka bedzie miala te frajde poznania Ciebie???

 

Zauwazylam, ze nowi (ja tez prawie jak nowa :p ) pojawili sie wsrod nas.

Milo Was widziec.

 

Pozdrawiam z nadzieja, ze czesciej bede zagladac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam w poniedziałkowy poranek. Witam ciepło, ale nie za ciepło, bo żar z nieba przewidziany na dzisiaj i kilka najbliższych dni będzie nas zabijał powoli i skutecznie. Więc nie chcę do tego jeszcze dodatkowo przykładać ręki :)

 

Piszcie co u Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

A ja już po urlopie weekendowym. :lol:

Dziecka zostawione na 2 tygodnie w „dobrych rękach”. Na plaży byłam jedyną przedstawicielką białej rasy. Reszta to jacyś tacy czekoladowi. Tak się smarowałam kremami z filtrem, co by mnie słońce nie dopadło, siedziałam razem z dzieckami w wodzie, ale to nic nie dało. Dopadło mnie i spaliło mi dekold.

Następny poważny wypad to 5 sierpień, ale to już na 2 tygodnie. :lol:

 

Kto ma klimatyzację w pracy. Bo my pracujemy na 2 wentylatory.

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

Pit, moje dzieci były nie w tych górach. Tam nie ma rzeki do pływania, ale jest kryty basen w ośrodku KRUSU. Beton zaschnięty na kamień

Rich - przywiozłeś sobie autko zza oceanu?

 

Pytanie do wszystkich, pamiętacie może wątek o alarmach /rozprowadzenie, okna, centralka/ - przypomnijcie tytuł, bo nie mogę znaleźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos wiedzy budowlanej i stanu kapłańskiego:

Na moim ślubie Ksiadz przytoczył przypowieść o budowaniu na piasku (że be) i na skale (że OK). Trochę Go zatkało, gdy część gości (łącznie ze mną przy ołtarzu) zaczęła chichotać :lol:

Komentarze poślubie: "Ksiądz fajny, ale co On wie o budowaniu..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta, księdzem nie jestem, może by się znaleźli lepsi kandydaci w krakowskiej, ale przyznam, że nie rozumiem... Dlaczego zalecenie budowania na skale wzbudziło taką wesołość wśród ekspertów budowlanych ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, bo piasek uznaje się za najlepszy z możliwych gruntów - ze względu na to, ze jest przepuszczalny i niewysadzinowy, a budowanie na skale jest cholernie kłopotliwe ze wzgledu na jej urabialnosć - a właściwie brak urabialności :D - wiesz , jakie kłopotliwe jest uzyskanie pozwolenia na wysadzanie skał... ? :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...