Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brawo Frankai! Wyłuskałeś jeszcze jednego co to powinien tu biegiem z szampanem i oczywiście czymś słodziutkim do tego! Mniam! Wiedziałam,że piątek to najmilszy dzień tygodnia!

Zbyszku jak sam zauważyłeś ostatnio tu jest żałoba i wszyscy piszą jak za karę, więc nie badź taki i nie zaprzestawaj zaglądania tu nieważne o jakiej porze!

Pobudka ludziska!Pobudka! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za zdrowie wszystkich świętujących i nie świętujących.

 

A DZIŚ SĄ IMIENINY MOJEGO SYNA KUBUSIA (i moje też)

 

Więc Częstujcie sie proszę. Ja zaraz wsiadam w auto i jadę na urlop, więc pić nie mogę. To wszystko dla Was kochane forumianki i nili forumianie.

 

http://www.alkohole.net.pl/polka1_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai, dziekuje ale szczerze napisawszy jestem zaskoczony ... hm, zeby nie napisac ze jest mi to obojetne :oops:

Zawsze myslalem ze lider jest tylko jeden - w innych sytuacja prowadzi to do chaosu.

Co do krow ... tez jest to nieco dziwne ale mam z nimi wiele wspolnego :D

W koncu lepiej uslyszec ... Ty krowo niz Ty swinio :D

Gratulacje dla Kubusia - Krzysiek soczek mu kup a nie sklep monopolowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia. Mam lat 30 + VAT (niestety, 22%). Od 18 lat mieszkam w Krakowie, ale urodzilem sie i wychowalem w Przemyslu. Udalo mi sie zdobyc chyba najmniej sensowne wyksztalcenie - skonczylem teatrologie :o Ale pracuje sam u siebie, troche jako wydawca, troche grafik, troche redaktor. Zona para sie nauczaniem maluchow. Mamy dwoch chlopakow - 11-letniego Kube i 5-letniego Macka.

A budowanie dla czlowieka po humanistycznych przejsciach, jest zajeciem magicznym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich slonecznie zza poludniowej miedzy!!!!

Pit - gratuluje LIDERA!

kgadzina - dla Ciebie (Kelt sie chlodzi) i Kubusia wszystkiego najlepszego!

i dzieki za poczestunek... :p

Od dwoch tygodni deszczu nie zaznalem...oby tak dalej do 01.08. czego Sobie i wszystkim forumujacym zycze... :wink:

Przyjechalem do Kezmaroku na drobne zakupy a corka wypatrzyla kawiarenke internetowa... :lol:

A wieczorem grill... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...