Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki za zyczenia.

No dziewczyny, prosze sie trzymac w ryzach bo Was wezme do galopu na budowie :D, a prace to ja umiem wymyslac :D

 

A wydawało mi się do tej pory, że do galopu przechodzi się przez popuszczenie cugli :lol:

 

Agnieszka ja wolę przenosić to mięsko z grilla prosto do ust, a nie na jakies talerzyki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem przez popuszczanie ale przy rownoczesnym uderzeniu w bok ostrogami :D

 

Jak będziesz uderzał ostrogami, to koń moze Cię ponieść. A wtedy nie chciałabym być w Twojej skórze. :lol:

 

Jaro - bawcie się dobrze, myśl o nas czasami, ale nie za dużo bo dostaniemy czkawkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro i pozostali wyjeżdżajacy mam nadzieję że nie planujecie safari! Ot przestroga:

Pan Władek był zapalonym myśliwym i duszą towarzystwa. częto wyruszał na safari a po powrocie całymi nocami opowiadał znajomym swoje przygody i różnorakie historie.

Pewnego razu, jak co roku, powrócił z safari. Jednakżey tym razem jakiś taki przygaszony, smętny. żony nawet nie przywitał, przyjaciół spławił trzema słowami, zasiadł przy oknie i patrzy w dal pustym wzrokiem. Minął tydzień, drugi, potem miesiąc a pan Władek dalej nie swój, cichy taki, w oknie wysiaduje. w końcu żona nie wytrzymała i mówi

- Władek, ty mów co się stało bo ja już tak dłużej nie mogę!

Po długich namowach, proźbach i groźbach pan Władek zgodził się opowiedzieć żonie o przyczynie swojego otępienia.

-Pamiętasz, ostatni raz jak byłem na safari? Pewnego dnia zgubiłem się w buszu. Biorę więc podręcznik "Nauka przetrwania w buszu w weekend" i czytam, że najbezpieczniej jest nocować przypiętym do gałęzi. wybrałem więc spory baobab, wspiąłem się na wysoko położoną, mocną gałąź i przypiąłem się wszystkimi paskami, jakie miałem. Zasnąłem jak te dziecię, aż nagle czuję... otweram oczy a tu taki wieelki goryl mnie posuwa!! Zanim się z tych pasków odplątałem, to już mnie bydlę trzy razy zgwałciło...

No co ty, Władziu, przecież to głupie bydlę - nikomu nie powie... - pociesza żona, a pan Władziu:

- no tak... nie powie, nie zadzwoni, nie napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, a w szczególności kolejnego czlonka grupy krakowskiej.

Gratuluje liderom, którzy zachowują się jak należy, tzn. wedlug schematu "ależ skąd, nie dbam o zaszczyty, ale jeżeli Państwo tego sobie życzycie to przyjmę tą funkję" :wink:

Skladam serdeczne życzenia, obywdu solenizantom. :p

Co zaś do grila, to owszem będzie dziś wieczorem, więc zapraszam do siebie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze nam się LYDERZY na forum nie pobiją o palmę pierwszeństwa :lol:

Alanta - jeżeli Pit uderzy mnie w jeden policzek - w co wątpię - to nadstawię drugi :-D Dodam, że oczywiście chodzi o pierwszeństwa, bo internetowa to już nam obydwu dawno odbiła ;-) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Wami? Pobudka!

Inni maja gorzej:

Żona budzi się w środku nocy i stwierdza, że jej mąż zniknął. Słyszy cichy szelest z piwnicy. Jej mąż zwinięty w kłębek siedział tam na podłodze ze łzami w oczach.

- Co ci się stało, kochany? - pyta kobieta. Na co mąż odpowiada:

- Pamiętasz, co powiedział twój kochany tatuś, kiedy nas złapał, jak uprawialiśmy seks, a mieliśmy wtedy po 16 lat? Powiedział: albo się z nią ożenisz, albo pójdziesz na 20 lat za kratki. I wiesz co? Dziś już byłbym wolnym człowiekiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...